Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – 6-7 września 2019

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 4.3]


Litość / PITY (2018) | film, komedia, dramat | 94m | 15+ | polskie napisy i lektor
IMDb: 6.7/10

Czterdziestopięcioletni prawnik (Yannis Drakopoulos) mieszka ze swoim nastoletnim synem. Jego żona wiele lat temu miała groźny wypadek, teraz jest w śpiączce i przebywa w klinice. Smutek zdaje się być centralnym elementem życia mężczyzny i swego rodzaju uzależnieniem. Kiedy więc pewnego dnia kobieta niespodziewanie wraca do zdrowia, jej mąż nie wie, co ze sobą począć. Zdesperowany pragnie zniszczyć wszystkie szczęśliwe momenty i powoli zaczyna tracić kontrolę nad sytuacją. Mroczna komedia, która bada naturę żalu, smutku i współczucia. Komik Yannis Drakopoulos (Chevalier) występuje w roli prawnika w średnim wieku, który przewrotnie staje się uzależniony od litości, jaką wzbudza wśród osób ze swojego otoczenia. W pozostałych rolach występują Evi Saoulidou (Panny młode), Nota Tserniafski (Mavro livadi), Makis Papadimitriou (Opalenizna) oraz Georgina Chryskioti. Reżyserem obrazu jest Babis Makridis (L). Premiera obrazu odbyła się na Międzynarodowym Festiwalu Kina Niezależnego w Sundance.

Reżyseria: Babis Makridis
Obsada: Evdoxia Androulidaki, Nota Tserniafski, Georgina Chryskioti, Georgina Chryskioti, Yannis Drakopoulos, Yannis Drakopoulos, Makis Papadimitriou, Evi Saoulidou, Evi Saoulidou
Kraj: Grecja


Wczoraj zadebiutował w ofercie HBO GO Polska nowy film:


Stary, kocham cię / I LOVE YOU, MAN (2009) | film, komedia | 100m | 15+ | polskie napisy i lektor
IMDb: 7/10

Peter Klaven (Paul Rudd) jest odnoszącym sukcesy agentem nieruchomości, który niedługo ma wziąć ślub z kobietą swoich marzeń (Rashida Jones). Mężczyzna ma jednak jeden problem. Brakuje mu prawdziwego przyjaciela, który mógłby zostać jego drużbą. Zdesperowany Peter zaczyna poszukiwania. W końcu poznaje dość specyficznego Sydneya (Jason Segel). Przyjaźń między mężczyznami nabiera tempa, na czym niespodziewanie zaczyna cierpieć związek Petera… Paul Rudd (Ant-Man) w szalonym obrazie o mężczyźnie desperacko próbującym znaleźć nowego przyjaciela. Obraz w reżyserii Johna Hamburga (Poznaj mojego tatę) jest nieprzewidywalną komedią romantyczną i zapewnia rozrywkę na najwyższym poziomie. W główne role wcielają się także Jason Segel (serial Jak poznałem waszą matkę) Rashida Jones (The Social Network), zdobywca Złotego Globu Andy Samberg (serial Brooklyn 9-9) oraz laureatka nagrody Emmy Jaime Pressly (serial Mam na imię Earl). Produkcja zdobyła trzy nominacje do nagrody Teen Choice.

Reżyseria: John Hamburg
Obsada: Andy Samberg, J.k. Simmons, Jaime Pressly, Paul Rudd, Rashida Jones, Jason Segel
Kraj: USA


Czytaj również:

Netflix Polska: Nowy teaser drugiej części serialu animowanego „Rozczarowani”

Premiery w ofercie Netflix Polska – 6 września 2019

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...