Zaginione dziewczyny | Oficjalny zwiastun nowego filmu od Netflix Polska

Facebooktwitter

Netflix Polska udostępnił dziś oficjalny zwiastun nowego filmu Zaginione dziewczyny, który zadebiutuje w ofercie już 13 marca 2020r.

Kiedy córka Mari Gilbert (nominowana do Oscara Amy Ryan) znika, bezczynność policji skłania matkę do przeprowadzenia własnego śledztwa. Kobieta trafia do odizolowanej społeczności na Long Island, gdzie ostatnio widziano Shannan. Jej poszukiwania ujawniają kilkanaście przypadków zabójstw pracownic seksualnych.

Film ZAGINIONE DZIEWCZYNY w reżyserii nominowanej do Oscara Liz Garbus jest inspirowany prawdziwymi wydarzeniami.

 

Zaginione dziewczyny (2020) | film | 1g35m | UHD, 4K, HDR, Dolby Vision | można pobrać | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Zdesperowana matka poszukuje zaginionej córki i walczy o ujawnienie prawdy — a przy okazji pomaga w odkryciu serii niewyjaśnionych morderstw. Historia oparta na faktach.

W rolach głównych: Amy Ryan, Gabriel Byrne, Thomasin McKenzie

Amy Ryan („Gdzie jesteś, Amando”) gra główną rolę w filmie Liz Garbus opartym na bestsellerowej książce Roberta Kolkera.

 

Gatunki: Filmy oparte na faktach, Filmy na podstawie literatury, Filmy kryminalne, Dramaty kryminalne, Dramaty, Filmy sensacyjne
Kategorie: Mroczny


Polecamy również

Westworld – wyróżniony Emmy® serial HBO powraca z trzecim sezonem już 16 marca w HBO i HBO GO – mamy nowe zdjęcia i opisy odcinków

Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – 11 marca

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner