„Życzenie” – animowana komedia muzyczna od Walt Disney Animation Studios ma dziś swoją premierę w ofercie Disney+

Facebooktwitter

Disney+ filmy

Jaką siłę może mieć jedno życzenie? O tym widzowie mogę przekonać się, oglądając film „Życzenie“, który jest już dostępny w Disney+.

Animowana komedia muzyczna Walt Disney Animation Studios “Życzenie” zaprasza widzów do magicznego królestwa Rosas, którego władca posiada moc spełniania życzeń. Młoda dziewczyna Asha wypowiada życzenie tak potężne, że odpowiada na nie kosmiczna siła – Gwiazdka o ogromnej mocy. Asha, jej wierny towarzysz koziołek Valentino i Gwiazdka wspólnie stawiają czoła najgroźniejszemu wrogowi – władcy Rosas królowi Magnifiko. Czy ocalą swoją społeczność i udowodnią, że kiedy wola jednego odważnego człowieka łączy się z magią gwiazd mogą wydarzyć się cudowne rzeczy?

Disney+ filmy
Disney+ filmy
Disney+ filmy

W polskiej wersji językowej głównej bohaterce głosu użyczyła Urszula Rossowska. W produkcji usłyszymy również Grzegorza Małeckiego, Arkadiusza Jakubika, Annę Dereszowską i wielu innych. Za reżyserię tego wypełnionego magią i przygodami filmu odpowiadają: laureat Oscara – Chris Buck („Kraina lodu”, „Kraina lodu 2″) oraz Fawn Veerasunthorn („Raya i ostatni smok”).

Disney+ filmy

Disney+ filmy

Disney+ filmy

Disney+ filmy

O Disney+
Disney+ to usługa streamingowa, będąca domem dla filmów i programów Disneya, Pixara, Marvela, ze świata Gwiezdnych wojen, National Geographic oraz takich tytułów jak „Simpsonowie” oraz wielu innych. Na wybranych rynkach zawiera także ogólnorozrywkowe treści w ramach marki Star. Disney+, jako flagowa usługa streamingowa Disneya, oferuje kolekcję oryginalnych treści na wyłączność, w tym filmów pełnometrażowych, dokumentów, seriali animowanych i aktorskich oraz pozycji krótkometrażowych. Oprócz dostępu do niepowtarzalnego zbioru telewizyjnej i filmowej rozrywki Disneya, Disney+ jest także domem najnowszych produkcji The Walt Disney Studios.


Polecamy również

Nowości w ofercie HBO Max | 1 – 15 kwietnia | oficjalna lista premier

Kwiecień w ofercie Disney+

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner