Aktualizacja oferty Netflix Polska (02.08.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.1]

netflix-Velvet-bg-1[AKTUALIZACJA] Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na sierpień 2017r. oferta została dziś uzupełniona o nowy, 4. sezon serialu „Velvet” (2014).

Velvet (2014) – serial, sezon 1-4 – 13+ – można pobrać – polskie napisy i lektor
Hiszpania, lata 50. XX w. Alberto, który właśnie odziedziczył po ojcu prestiżowy dom mody, zakochuje się w pięknej krawcowej. Rodzina ma jednak wobec niego inne plany.

W rolach głównych: Paula Echevarría, Miguel Ángel Silvestre, Aitana Sánchez-Gijón
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale historyczne, Seriale romantyczne, Dramaty telewizyjne
Twórcy: Ramón Campos, Gema R. Neira
Reżyser: Carlos Sedes

Sezon 1: Historia niezwykłego romansu biednej krawcowej i syna potentata modowego, osadzona w eleganckich realiach Hiszpanii lat 50. XX w.

Sezon 2: W sezonie 2. Ana walczy ze swoim uczuciem do żonatego Alberto. Pojawia się też ktoś, kto grozi wyciągnięciem paru trupów z rodzinnej szafy.

Sezon 3: Cristina za wszelką cenę stara się uratować swoje małżeństwo. Ana robi wielką karierę. Rita chce mieć dziecko. Alberto poświęca się dla miłości.

Sezon 4: Pięć lat później słynna projektantka Ana chce sprzedawać w Velvecie ubrania gotowe do noszenia. Cristina wraca, by wyciągnąć rękę do zgody, ale odkrywa szokującą prawdę.


Aktualizacja: Oferta powiększyła się dziś o film:

netflix-Jab-We-Met-1Jab We Met / Kiedy ją spotkałem (2007) – film – 2g24m – 13+ – można pobrać – polskie napisy
Pogodna komedia romantyczna z Bollywood — bogaty przemysłowiec na skraju depresji natrafia w pociągu na gadatliwą dziewczynę. To spotkanie może odmienić jego los.

W rolach głównych: Shahid Kapoor, Kareena Kapoor, Tarun Arora
Gatunki: Komedie, Komedie romantyczne, Filmy muzyczne i musicale, Musicale, Filmy romantyczne
Reżyser: Imtiaz Ali


Polski lektor trafił do filmu:

netflix-Minority-Report-bg-1Minority Report / Raport mniejszości (2002) – film – 2g25m – 16+ – można pobrać – polskie napisy i lektor
Rok 2054. Technologia umożliwia karanie sprawców, zanim ci popełnią przestępstwo. Oskarżony o przyszłe morderstwo John Anderton musi udowodnić swoją niewinność.

W rolach głównych: Tom Cruise, Colin Farrell, Samantha Morton
Gatunki: Akcja i przygoda, Thrillery akcji, Hity kina akcji i przygody, Kryminalne filmy akcji i przygodowe, Filmy kryminalne, Thrillery science fiction, Filmy science fiction i fantasy, Hity kinowe w konwencji science fiction i fantasy, Filmy akcji science fiction i fantasy
Reżyser: Steven Spielberg

Tom Cruise i Colin Farrell wywindowali thriller science-fiction Stevena Spielberga na szczyt listy hitów.


Aktualizacja cd.: Dziś premierę w ofercie ma 3 odcinek 2. sezonu serialu „Shooter / Strzelec” (2016).

Shooter / Strzelec (2016) – serial, sezon 1-2 – 16+ –  7,1/10 – można pobrać – polskie napisy i lektor
Były snajper Marines powraca do służby, aby udaremnić zamach na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Wkrótce zostaje oskarżony o morderstwo, którego nie popełnił.

W rolach głównych: Ryan Phillippe, Omar Epps, David Marciano
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale kryminalne, Seriale akcji i przygodowe, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: John Hlavin

Sezon 1: Emerytowany snajper ma pomóc udaremnić spisek na prezydenta Stanów Zjednoczonych, ale sam staje się głównym podejrzanym. Zrobi wszystko, by oczyścić swoje imię.

Sezon 2: Ledwo Bob Lee Swagger uporał się z jednym konfliktem, a już czeka go kolejny, w którym znów znajdzie się w samym środku akcji.

S2:O3 – 3. Nie zadzieraj z Teksasem – 42min
netflix-shooter-S2E3
Isaac odwiedza w Teksasie Boba Lee, ale ten nie ma ochoty na współpracę z dawnym znajomym. Nadine szuka dziennikarza, który dysponuje ważnymi informacjami.

Następny odcinek serialu pojawi się w ofercie od 9 sierpnia 2017r.

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...