Aktualizacje w ofercie Netflix Polska (20.06.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.2]

netflix-Kung-Fu-HustleNetflix Polska uzupełnił polskiego lektora w filmie „Kung Fu Hustle / Kung Fu Szał” (2004).

Kung Fu Hustle / Kung Fu Szał (2004) – film1g38m7,47/10 – można pobrać – polskie napisy i lektor
Rok 1940, Chiny. Sing pragnie dołączyć do elegancko ubranych członków Gangu Siekier, który rządzi Hongkongiem.

W rolach głównych: Stephen Chow, Yuen Wah, Yuen Qiu
Reżyser: Stephen Chow


Netflix Polska uzupełnił dziś swoją ofertę o 13 odcinek 2. sezonu serialu „Shadowhunters / Shadowhunters: The Mortal Instruments” (2016).

Shadowhunters / Shadowhunters: The Mortal Instruments (2016) – serial, sezon 1-2 – 16+ – 6,93/10 – polskie napisy i lektor
Gdy zwykła nastolatka Clary Fray odkrywa, że należy do rodu polujących na demony ludzi, w których żyłach płynie anielska krew, jej świat wywraca się do góry nogami.

W rolach głównych: Katherine McNamara, Dominic Sherwood, Alberto Rosende.
Twórca: Ed Decter

Sezon 1: Gdy Clary Fray kończy 18 lat, dowiaduje się, że jest pół człowiekiem, pół aniołem i zostaje wciągnięta do świata wróżek, czarnoksiężników i mitycznych istot.

Sezon 2: Pomimo bolesnej zdrady Clary wyrusza wraz z Nocnymi Łowcami na wojnę przeciwko nowej armii Valentine’a. Ich starcie ostatecznie zadecyduje o losie Świata Cieni.

S2:O13 –  Ci, w których płynie krew demona – 43m
netflix-shadowhunters-S2O13
Po nagłej śmierci kilku Nocnych Łowców szefostwo Instytutu musi podjąć kontrowersyjną decyzję o walce z gwałtownym buntem Podziemnych.

Następny odcinek serialu będzie dostępny w ofercie od 27 czerwca 2017r.

Valentine zbiera nową potężną armię i przygotowuje się do wojny z Łowcami. W międzyczasie po obu stronach konfliktu dochodzi do licznych przetasowań.


Netflix Polska uzupełnił dziś również swoją ofertę o finałowy, 10 odcinek 3. sezonu serialu „Better Call Saul / Zadzwoń do Saula” (2015).

Better Call Saul / Zadzwoń do Saula (2015) – serial, sezon 1-3 – UHD/4K – 9,15/10 – można pobrać – polskie napisy i lektor
Nominowana do Emmy opowieść o podrzędnym prawniku Jimmym McGillu i jego przemianie w niekonwencjonalnego adwokata Saula Goodmana znanego z serialu „Breaking Bad”.

W rolach głównych: Bob Odenkirk, Jonathan Banks, Michael McKean
Twórcy: Vince Gilligan, Peter Gould

„Better Call Saul” to prequel „Breaking Bad” — serialu z 58 nominacjami do Primetime Emmy i 16 zdobytymi statuetkami.

Sezon 1: Jimmy McGill to podrzędny prawnik ledwie wiążący koniec z końcem. Poszukując sposobu na życie, zmienia się w Saula Goodmana.

Sezon 2: Jimmy McGill powraca w kolejnej odsłonie z jeszcze większymi aspiracjami, które popchną go na nieznane tory życia prywatnego i zawodowego.

Sezon 3: Jimmy podejmuje coraz bardziej desperackie kroki, by ratować swoją karierę prawniczą. Mike jest zafascynowany nową tajemniczą osobą.

S3:O10 – Latarnia – 57m
netflix-better-call-saul-S3O10
Wstrząśnięta Kim zastanawia się nad swoimi priorytetami. Jimmy próbuje odpokutować własny błąd. Chuck zmaga się z serią niepowodzeń.

W trzecim sezonie życiem Jimmy’ego, Kim i Mike’a wstrząsną niepowodzenia, bolesne zdrady i spotkanie z niejakim Gusem Fringiem.

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...