Premiera pierwszego tytułu interaktywnego w ofercie Netflix Polska, czyli filmu animowanego “Puss in Book: Trapped in an Epic Tale / Kot w butach: Uwięziony w baśni” (2017)

Facebooktwitter

netflix-kot-w-butach-Uwięziony-w-basni-bg-1-1[AKTUALIZACJA] Bez wcześniejszej zapowiedzi do oferty Netflix Polska trafił dziś animowany film interaktywny “Puss in Book: Trapped in an Epic Tale / Kot w butach: Uwięziony w baśni” (2017).

Puss in Book: Trapped in an Epic Tale / Kot w butach: Uwięziony w baśni (2017) – film animowany – 23m – 7+ – można pobrać – polskie napisy i dubbing
Kot w butach wpada do czarodziejskiej księgi. Aby się z niej wydostać, będzie musiał walczyć, tańczyć, no i oczywiście zniewalać swoim kocim urokiem.

W rolach głównych: Eric Bauza, Jayma Mays, Maria Bamford
Reżyserzy: Roy Burdine, Johnny Castuciano

Przełącz się na telewizor lub urządzenie z systemem iOS, aby kontrolować wydarzenia!

Zaczarowana księga przenosi Kota w butach do świata olbrzymów, księżniczek i przerażających bestii, a każda decyzja, jaką podejmuje, ma wpływ na jego dalszy los.

Tak wygląda pierwsza pierwsza plansza wyboru dla Smart TV. Wyboru dokonuje się wybierając pilotem prawą lub lewą kontynuację opowieści.

netflix-kot-w-butach-interaktywny-1

Materiały interaktywne to nowy, wciągający sposób korzystania z serwisu Netflix. Każdy tytuł interaktywny daje Ci możliwość podejmowania decyzji w imieniu postaci, dzięki czemu to Ty opowiadasz historię! Każdy wybór daje początek innej przygodzie, więc możesz oglądać ten sam materiał wiele razy i za każdym razem zobaczysz nową historię.[Netflix]

Od 14 lipca 2017r. będzie dostępny w ofercie nowy tytuł interaktywny – „Buddy Thunderstruck: sterta pomysłów”, a w 2018r. „Stretch Armstrong: The Breakout”.

Materiały interaktywne są dostępne na nowszych telewizorach Smart TV oraz na sprzęcie: Roku, Xbox One, PS4 i urządzeniach z systemem iOS (pod warunkiem że obsługują one najnowszą wersją aplikacji Netflix).

Uwagi dotyczące materiałów interaktywnych

  • Witryna Netflix, urządzenia z systemem Android oraz urządzenia Chromecast i Apple TV nie obsługują obecnie materiałów interaktywnych.
  • Aby zagwarantować, że telewizor ma najnowszą wersję aplikacji Netflix, czasami wymagana jest aktualizacja urządzenia. Jeśli nie wiesz, w jaki sposób zaktualizować oprogramowanie systemowe na telewizorze, przeczytaj instrukcję obsługi lub skontaktuj się z producentem urządzenia. Pamiętaj, że aktualizacja nie gwarantuje możliwości oglądania materiałów interaktywnych na telewizorze.
  • Urządzenia nieobsługujące materiałów interaktywnych będą odtwarzać linearne wersje odcinków bez możliwości dokonywania wyborów.

Aktualizacja: Materiały interaktywne działają też na urządzeniu Xiaomi Mi Box, czyli na Androidzie – informacja od jednego z naszych czytelników.

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner