Aktualizacje w ofercie Netflix Polska – „Snowpiercer”

Facebooktwitter

Netflix seriale

Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś o nowy odcinek serialu Snowpiercer. Dwa filmy zostały dziś usunięte z oferty, a jeden film został przeznaczony do usunięcia w dniu 15 czerwca 2020r.

Dzisiejsza nowość

4 odcinek Snowpiercer (2020) | serial, sezon 1 | UHD, 4K, HDR, Dolby Vision, Dolby Atmos | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Ziemia zamarzła, a niedobitki ludzkości żyją w ogromnym pociągu wciąż okrążającym planetę. Czy uda im się przetrwać w tym dusznym środowisku, gdzie tli się rewolucja?

W rolach głównych: Jennifer Connelly, Daveed Diggs, Mickey Sumner

Pierwsze dwa odcinki sezonu 1. od 25.05.2020 – Ziemia zamarzła, a niedobitki ludzkości żyją w ogromnym pociągu wciąż okrążającym planetę. Czy uda im się przetrwać w tym dusznym środowisku, gdzie tli się rewolucja?

 

S1O4: 4. Gdy zabraknie ich twórcy – 47 min

Netflix seriale

Po kolejnej zbrodni dochodzenie przyspiesza. Layton i Melanie prowadzą rozmowy w pierwszej klasie. Ogonowcy szukają informacji o Laytonie.

 

Gatunki: Telewizyjne dramaty kryminalne, Seriale science fiction, Seriale o tematyce społecznej, Seriale w konwencji thrillera, Dramaty telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe, Cyberpunk
Kategorie: Mocny, Osobisty, Mroczny

Siedem lat po tym, jak świat zamienił się w skute lodem pustkowie, ostatni pozostali przy życiu ludzie próbują przetrwać na pokładzie gigantycznego pociągu o nazwie Snowpiercer. Okrążając nieustannie świat, Snowpiercer ciągnie 1001 wagonów podzielonych na klasy: bogaci jadą z przodu, a ubodzy w ogonie. Oto opowieść o tym, co się dzieje, kiedy ciemiężeni przez całe życie ludzie postanawiają stawić opór i podnieść bunt.

Wszyscy pasażerowie są proszeni o uwagę. Pan Wilford pragnie powiedzieć kilka słów na temat rzekomych zamieszek w ostatnich wagonach. Państwa bezpieczeństwo jest dla nas najwyższym priorytetem. Porządek zostanie przywrócony.


Filmy dziś usunięte

Divergent / Niezgodna (2014)
film – 2g19m – można pobrać – 7,48/10 – polskie napisy i lektor

Tris odkrywa swoje niezwykłe umiejętności i wspólnie z podobnym do niej chłopakiem próbuje stawić czoła wszystkim, którzy nie tolerują inności w trapionym wojną świecie.

Hypersomnia (2016)
film – 1g24m – polskie napisy

Podczas przygotowań do sztuki o handlu ludźmi młoda aktorka zaczyna miewać przerażające wizje. Czy to jawa, czy alternatywna rzeczywistość?

Film dostępny tylko do 14 czerwca 2020r

Hachi: A Dog’s Tale / Mój Przyjaciel Hachiko (2009)
film – 1g32m – 8,35/10 – polskie napisy i lektor

Po śmierci pana, pies o imieniu Hachiko daje dowód swojej wierności — przez kilkanaście lat wyczekuje na niego w umówionym miejscu na stacji kolejowej.

Film oparty jest na prawdziwych wydarzeniach, a w głównych rolach zobaczymy Richarda Gere’a i wiernego psa rasy akita.

 

W rolach głównych: Richard Gere, Joan Allen, Cary-Hiroyuki Tagawa

Gatunki: Filmy oparte na faktach, Filmy familijne i dla dzieci, Dramaty
Kategorie: Sentymentalny, Wzruszający

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/


Polecamy również

Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – „Late Night” i „Melancholijna dziewczyna”

Netflix Polska: Aktualizacje w ofercie – trzy filmy usunięte

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner