Netflix ogłasza kolejny polski serial oryginalny – Sexify

Facebooktwitter

Netflix ogłosił kolejny polski serial oryginalny – Sexify. Premiera jeszcze w tym roku.

O serialu
Natalia, Paulina i Monika biorą udział w prestiżowym konkursie studenckim na najlepszy start-up. Ich nowatorski projekt – Sexify ma być rewolucją w życiu erotycznym. W imię nauki i wygranej muszą teraz dogłębnie studiować tajniki świata seksu, przy okazji coraz lepiej poznając siebie same. Sexify to pełna humoru i prowokacji opowieść o życiu współczesnych młodych dziewczyn – dojrzewaniu, odkrywaniu kobiecej siły i seksualności.

Na zdjęciu: Maria Sobocińska, Aleksandra Skraba i Sandra Drzymalska

O bohaterkach

NATALIA – Aleksandra Skraba (debiutująca w głównej roli w serialu) – 23-letnia studentka informatyki. Pochodzi z małego miasta. Jej największa fantazja to wygrana w konkursie – jest zdeterminowana i zrobi wszystko, aby osiągnąć sukces.

PAULINA – Maria Sobocińska (Pan T., Wszystko dla mojej matki, Wołyń) – najlepsza przyjaciółka Natalii jeszcze z czasów liceum. Studiuje chemię. Dołącza do projektu w nadziei, że dowie się czegoś, co pomoże naprawić jej siedmioletni związek, w którym chemii zdecydowanie brakuje.

MONIKA – Sandra Drzymalska (Powrót, Psy 3) znajoma Natalii z akademika. Teoretycznie również koleżanka ze studiów, ale zazwyczaj znajduje sobie ciekawsze zajęcia niż te na sali wykładowej. Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu w zespole pełni rolę ekspertki od seksu.

Sexify to projekt, który daje szansę na to, żeby w lekkiej, żartobliwej formie opowiedzieć o ważnych współczesnych problemach. Mam ogromne szczęście, że stałem się częścią tego niezwykłego przedsięwzięcia. Praca nad nim to wspaniały czas, z pełnymi pomysłów i energii ludźmi” . – Piotr Domalewski

“Cieszę się, że w Sexify mogę opowiedzieć o młodych kobietach, które wiedzą, że nic nie muszą, a mogą wszystko” .Kalina Alabrudzińska

“Jesteśmy niezmiernie podekscytowani mogąc ogłosić powstanie trzeciego polskiego serialu oryginalnego – Sexify. W Polsce brakowało produkcji o życiu młodych ludzi, a Sexify jest tym bardziej wyjątkowe, że w niezwykle swobodny, a zarazem bardzo prawdziwy sposób pokazuje życie współczesnych kobiet, także to erotyczne. Cieszymy się, że wraz z Akson Studio i wspaniałym, pełnym pasji i talentu zespołem zekranizujemy tę świeżą, zabawną, a zarazem prowokującą historię” – powiedziała Monica Alexander, menedżerka ds. treści oryginalnych Netflix.


Polecamy również

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 8 marca 2020r

Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – najnowszy „Król Lew” – 8 marca 2020

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner