Artemis Fowl – nowy film Disneya zadebiutuje w HBO i HBO GO już na początku sierpnia

Facebooktwitter

hbo go filmy

Dwunastoletni geniusz pochodzący z rodziny o długich przestępczych tradycjach, Artemis Fowl, zostaje wciągnięty w sam środek groźnej wojny z potężnymi wróżkami, które mogą stać za zniknięciem jego ojca. Premiera nowego filmu Disneya Artemis Fowl odbędzie się w HBO i HBO GO 2 sierpnia.

Film Artemis Fowl oparty jest na bestsellerowej książce autorstwa Eoina Colfera o tym samym tytule. Ta przygodowa opowieść skupia się na historii tytułowego Artemisa Fowla, dwunastoletniego geniusza wywodzącego się z rodziny o długich przestępczych tradycjach, który za wszelką cenę próbuje odnaleźć swojego uprowadzonego ojca. Aby spełnić żądania porywacza, Artemis musi przeniknąć do starożytnej podziemnej cywilizacji – niezwykle zaawansowanego świata wróżek – i zdobyć pewien nadzwyczaj potężny i pożądany magiczny przedmiot. Chłopak obmyśla więc przebiegły i niebezpieczny plan działania, który okazuje na tyle niebezpieczny, że Artemis z czasem zostaje wciągnięty w sam środek groźnej wojny z wszechmocnymi magicznymi istotami.

hbo go filmy

Reżyserem Artemis Fowl jest Kenneth Branagh. W filmie występują: Ferdia Shaw, Lara McDonnell (Love, Rosie), Josh Gad (Piękna i Bestia), Tamara Smart (serial Hard Sun. Przed Apokalipsą), Nonso Anozie (serial Dracula), Josh McGuire, Nikesh Patel i Adrian Scarborough. Towarzyszą im na ekranie zdobywca Złotego Globu Colin Farrell (Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj) oraz laureatka Oscara Judi Dench (Notatki o skandalu). Obowiązki producentów pełnią Kenneth Branagh oraz Judy Hofflund, a producentów wykonawczych Angus More Gordon oraz Matthew Jenkins.

hbo go filmy

Premiera filmu Disneya Artemis Fowl odbędzie się w HBO i HBO GO 2 sierpnia. Produkcja od rana dostępna będzie w serwisie HBO GO. Premierowa emisja na antenie HBO zaplanowana została natomiast tego samego dnia na godzinę 21:40.


Polecamy również

Tak czy owak – nowy hiszpański serial HBO Europe zadebiutuje w HBO GO 8 sierpnia, na antenie HBO od 10 sierpnia

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska 14-19.07.2020 – “W garniturach”, “Zenek”, “Przeklęta”, “Kult Film” i inne

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner