Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – kolejne 4 części serii „Gwiezdne wojny” i „Nostalgia anioła”

Facebooktwitter

hbo go filmy

Zgodnie z planem wydawniczym HBO GO Polska na lipiec 2020r. i naszą zapowiedzią swoją premierę w ofercie ma dziś 5 filmów.

Dzisiejsze nowości

Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie

W czasach wielkiego galaktycznego konfliktu grupa bohaterów pod wodzą zbiegłej buntowniczki Jyn Erso oraz szpiega Rebelii Cassiana Andora, podejmuje się desperackiej misji, by wykraść plany Gwiazdy Śmierci, najpotężniejszej broni Imperium.

“Łotr 1” to pierwszy film z cyklu “Gwiezdne wojny – historie”. Opowiada historię buntowników próbujących wykraść plany Gwiazdy Śmierci.


Gwiezdne wojny: Nowa nadzieja

hbo go filmy

Luke Skywalker łączy siły z Rycerzem Jedi, zarozumiałym pilotem, Wookiee i dwoma droidami, aby ocalić galaktykę przez złowrogim Imperium, jednocześnie próbując uratować księżniczkę Leię z rąk Dartha Vadera.


Gwiezdne wojny: Imperium kontratakuje

hbo go filmy

Po zniszczeniu Gwiazdy Śmierci, walka o Galaktykę nasila się. Siły Imperium zapędzają Rebeliantów na lodową planetę Hoth. Kiedy Han Solo i księżniczka Leia trafiają do Podniebnego Miasta Bespin, gdzie zostają pochwyceni przez Imperium, Luke Skywalker zaczyna trenować pod okiem mistrza Jedi – Yody. Kiedy rusza im z pomocą, musi stoczyć okrutny pojedynek na miecze świetlne z samym Darthem Vaderem i stawić czoła rewelacji, która zmieni na zawsze jego życie i przeznaczenie.


Gwiezdne wojny: Powrót Jedi

hbo go filmy

Imperium przygotowuje się do zniszczenia Rebelii jeszcze potężniejszą Gwiazdą Śmierci. Kiedy flota Rebeliantów podejmuje desperacki atak na gwiezdną flotę Imperium, losy całej Galaktyki wydają się zależeć od krytycznej rozgrywki ojca z synem – Luke staje bowiem twarzą w twarz z Lordem Darthem Vaderem…


Nostalgia anioła / THE LOVELY BONES (2009) | film, dramat, fantasy | 130 min | 15+
IMDb: 6.7/10

Grudzień 1973 roku. Czternastoletnia Susie Salmon (Saoirse Ronan) zostaje w drodze ze szkoły brutalnie zgwałcona i zamordowana przez swojego sąsiada. Po śmierci nastolatka trafia do nieba, skąd przez długie tygodnie obserwuje życie, które toczy się bez niej na ziemi. Dziewczyna widzi rodziców (Rachel Weisz i Mark Wahlberg), którzy rozpaczają po jej niewyjaśnionym zniknięciu i na początku naiwnie wierzą w jej powrót. Przygląda się babci (Susan Sarandon) i młodszej siostrze (Rose McIver), która nie może poradzić sobie ze stratą Susie. Obserwuje też swojego oprawcę (Stanley Tucci).

W 2009 roku trzykrotnie nagrodzony Oscarem nowozelandzki twórca Peter Jackson (trylogia Władca Pierścieni) zaskoczył swoich fanów niezwykłym filmem o wrażliwej nastolatce, która zza grobu opowiada swoją historię. Pełen emocji obraz jest prawdziwym manifestem na cześć życia, a jego scenariusz został oparty na motywach bestsellerowej powieści Alice Sebold „The Lovely Bones”. W postać nastoletniej bohaterki kapitalnie wcieliła się Saoirse Ronan (Pokuta, Grand Budapest Hotel), która za stworzoną przez siebie kreację otrzymała statuetkę Saturna, IFTĘ oraz nominację do BAFTY. Obok niej w produkcji zagrała plejada hollywoodzkich gwiazd – w tym wyróżniony za swój występ nominacją do Złotego Globu i Nagrody Akademii Stanley Tucci (Diabeł ubiera się u Prady, Igrzyska śmierci), laureatki Oscara Susan Sarandon (Thelma i Louise, Przed egzekucją) i Rachel Weisz (Wierny ogrodnik, Głębokie błękitne morze) oraz dwukrotnie nominowany do tej nagrody Mark Wahlberg (Infiltracja, Fighter).

Reżyseria: Peter Jackson
Obsada: Mark Wahlberg, Rachel Weisz, Stanley Tucci, Susan Sarandon, Saoirse Ronan
Kraj: USA


Polecamy również

Artemis Fowl – nowy film Disneya zadebiutuje w HBO i HBO GO już na początku sierpnia

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska 14-19.07.2020 – „W garniturach”, „Zenek”, „Przeklęta”, „Kult Film” i inne

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner