Avatar: Istota wody – globalny fenomen Jamesa Camerona już 7 czerwca zadebiutuje w ofercie Disney+

Facebooktwitter

Disney+ filmy

Czekanie dobiega końca! Po historycznym sukcesie kinowym, najnowszy film Jamesa Camerona Avatar: Istota wody zadebiutuje 7 czerwca na platformie Disney+.

Avatar: Istota wody trafił do kin 16 grudnia i stał się trzecim najlepiej zarabiającym filmem wszech czasów, osiągając łączny przychód ze światowych kin w wysokości prawie 2,32 miliardów dolarów. Nominowany do Oscara® w aż dziewięciu kategoriach, w tym za najlepszy film, ustanowił również nowy standard dla efektów wizualnych.

W wyprodukowanej przez Camerona i jego wieloletniego partnera Jona Landaua produkcji 20th Century Studios-Lightstorm Entertainment występują Sam Worthington, Zoe Saldaña, Sigourney Weaver, Stephen Lang, Cliff Curtis i Kate Winslet. Do znakomitej doświadczonej obsady dołącza nowe pokolenie utalentowanych aktorów: Britain Dalton, Jamie Flatters, Trinity Jo-Li Bliss, Bailey Bass i Jack Champion. Za scenariusz odpowiadają James Cameron, Rick Jaffa i Amanda Silver, a za samą historię James Cameron, Rick Jaffa, Amanda Silver, Josh Friedman i Shane Salerno. David Valdes i Richard Baneham pełnią rolę producentów wykonawczych filmu.

 

Disney+ filmy

 

Arcydzieło Jamesa Camerona powraca w wielkim stylu i ponownie zaprasza do przeżywania niezapomnianych przygód na niezwykłej planecie Pandora. Akcja filmu „Avatar: Istota wody” rozgrywa się ponad 10 lat po wydarzeniach z pierwszej części. To opowieść o rodzinie Jake’a i Neytiri oraz ich staraniach, by zapewnić bezpieczeństwo sobie oraz swoim dzieciom w obliczu kolejnej inwazji na Pandorę. To także opowieść o poświęceniach i trudnych decyzjach, które muszą podejmować. Nie obejdzie się bez bolesnych doświadczeń, spektakularnych bitew i dramatycznych rozstrzygnięć. Wszystko to na tle zapierających dech w piersiach krajobrazów morskich Pandory, gdzie widzowie poznają nowe kultury Na’vi oraz szereg egzotycznych stworzeń morskich.

 

 

 

O Disney+

Disney+ to usługa streamingowa, będąca domem dla filmów i programów Disneya, Pixara, Marvela, ze świata Gwiezdnych wojen, National Geographic oraz takich tytułów jak „Simpsonowie” oraz wielu innych. Na wybranych rynkach zawiera także ogólnorozrywkowe treści w ramach marki Star. Disney+, jako flagowa usługa streamingowa The Walt Disney Company, jest częścią Disney Media & Entertainment Distribution. Usługa oferuje kolekcję oryginalnych treści oferowanych na wyłączność, w tym filmów pełnometrażowych, dokumentów, seriali animowanych i aktorskich oraz pozycji krótkometrażowych. Oprócz dostępu do niepowtarzalnego zbioru telewizyjnej i filmowej rozrywki Disneya, Disney+ jest także domem najnowszych produkcji The Walt Disney Studios. Disney+ jest dostępny jako osobny serwis, jako część pakietu Disneya w Stanach Zjednoczonych, zawierającego Disney+, Hulu i ESPN+, lub jako część Combo+ w Ameryce Łacińskiej wraz ze Star+, osobnym serwisem z treściami ogólnorozrywkowymi i sportowymi.


 

Polecamy również

Maj w ofercie HBO Max | 16-31 maja | oficjalna lista nowości

Sony Pictures Television i Warner Bros. Discovery rozszerzają umowę dystrybucyjną na terenie Europy Środkowo-Wschodniej

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner