„Cadillac”, nowy utwór Miguela ze ścieżki dźwiękowej nowego serialu Netflixa „The Get Down” (2016)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 0]

netflix-get_down-1Premiera nowego serialu Netflixa The Get Down (2016) już za sześć dni – 12 sierpnia 2016 r. Dwa dni temu w programie Ebro’s Beats 1 Radio Miguel zaprezentował swój nowy utwór „Cadillac”, który pojawi się na ścieżce dźwiękowej serialu.

Ścieżka dźwiękowa serialu (OST) będzie dostępna tego samego dnia co premiera serialu. Usłyszymy na niej m.in. nagrania przygotowane przez:

  • Grandmaster Flash
  • Raury
  • Nas
  • Zayn
  • Nile Rodgers

„The Get Down” opowiada historię Nowego Jorku lat siedemdziesiątych, w momencie kiedy królujące na parkiecie disco ustępuje powoli hiphopowi i punkowi, a ulice miasta pogrążone są w biedzie i wojnach gangów. Ameryka co chwilę wstrząsana jest głośnymi morderstwami seryjnych zabójców czy guru morderczych sekt, a strach przed nieznanym spowodowany kryzysem na rynku ropy czy postępującym terroryzmem zaczął ogarniać całe społeczeństwo. Miasto jest tłem historii czarnoskórych nastolatków z południowego Bronksu, którzy nie mają niczego oprócz siebie nawzajem, talentu do układania słów, tańca i tworzenia graffiti. Serial pokazuje kultowe miejsca artystycznego SoHo, z klubami CBGBs czy Studio 54 w kontraście do nowo powstałych szklanych wież World Trade Center. Pełen muzyki serial pokazuje rozwój muzyki przez pryzmat kariery poszczególnych bohaterów, którzy zmienią historię miasta na zawsze.

Pierwszy sezon serialu będzie liczył 6 odcinków.

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...