HBO GO Polska – dzisiejsza premiera i aktualizacja (09.09.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.2]

Mokka

Do oferty serwisu HBO GO Polska dołączono dzisiaj nowy film oraz kolejny odcinek serialu.

Moka / Mokka (2016) – dramat – 12+ – polski lektor – 86 min. Dostępne do: 31.08.2018

Życie pisarki Diane Kramer (Emmanuelle Devos) wywraca się do góry nogami po tym, jak jej syn (Paulin Jaccoud) ginie w wypadku samochodowym, którego sprawcy nie udało się ustalić. Pełna gniewu i chęci zemsty kobieta rusza do francuskiego uzdrowiska Evian z nadzieją, że odnajdzie tam osobę, do której należy Mercedes w kolorze mokka. Na miejscu okazuje się, że wymierzenie kary nie będzie jednak takie łatwe. Diane poznaje właścicielkę samochodu (Nathalie Baye) i szybko zaczyna widzieć w niej człowieka.

Produkcja została wyróżniona Nagrodą Specjalną na MFF w Locarno. Jej scenariusz powstał na podstawie powieści Tatiany de Rosnay.

W rolach głównych: Emmanuelle Devos, Nathalie Baye, David Clavel, Diane Rouxel, Samuel Labarthe.


Room 104 / Pokój 104 (2017- ) – serial, sezon 1 – 15+ – polskie napisy i lektor. Dostępne do: 28.07.2019

Dostawca pizzy, który otrzymał więcej, niż chciał, zakochana para osiemdziesięciolatków, kobieta szukająca przy pomocy kapłana dostępu do innego poziomu rzeczywistości czy dwójka mormonów pogrążonych w kryzysie wiary. Każde z nich – oraz wielu innych – trafia jedno po drugim do tego samego pokoju w przypadkowym hotelu. Stworzony przez braci Jaya i Marka Duplassów (serial HBO Bliskość), intrygujący serial HBO opowiada o przeciętnym amerykańskim hotelu i jego zmieniających się każdej nocy gościach. Dwanaście półgodzinnych odcinków serii powstało w tej samej scenerii. Każdorazowo jednak zmieniają się jej bohaterowie, dynamika ich wzajemnych relacji, pora dnia czy nastrój. Twórcy tej zaskakującej i wymykającej się wszelkim schematom produkcji zręcznie żonglują elementami komedii, dramatu, thrillera czy nawet horroru.

S1:O7 – 24 min.

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...