HBO GO Polska – dzisiejsze premiery i aktualizacja (23.09.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.6]

Mike Judge

HBO GO Polska udostępnił dzisiaj dwa nowe filmy, pierwszy epizod serialu produkcji Cinemax oraz kolejny odcinek dostępnego wcześniej tytułu.

PREMIERY:

Antboy 3 / Antboy: Największe wyzwanie (2016) – familijny – b.o. – polskie napisy i lektor – 81 min. Dostępne do: 31.08.2018

Kilka lat temu Pelle (Oscar Dietz) został ugryziony przez zmutowaną mrówkę i w konsekwencji został obdarzony niezwykłymi mocami. Dziś jest nastolatkiem, którego trochę już męczy bycie superbohaterem. Na szczęście w miasteczku panuje spokój i chłopak, razem ze swoją dziewczyną Idą (Amalie Kruse Jensen), może cieszyć się latem. Ten stan rzeczy szybko jednak ulega zmianie. Antboy musi niespodziewanie wkroczyć do akcji. Na szali jest nie tylko bezpieczeństwo ludzi, ale również jego dobre imię.

Antboy powraca w kończącym serię filmie, aby zmierzyć się z kolejnym wyzwaniem. Przeznaczona dla młodych widzów opowieść o obdarzonym supermocami nastolatku oparta jest na popularnych książkach Kennetha Bøgh Andersena. Produkcja została wyróżniona sześcioma nominacjami do nagrody Roberta.

W rolach głównych: Oscar Dietz, Amalie Kruse Jensen, Samuel Ting Graf, Nicolas Bro.


Kholodnyy front / Chłodny front (2016) – thriller – 12+ – polskie napisy i lektor – 88 min. Dostępne do: 28.02.2019

Pewna siebie Sasza (Daria Charusha) jest córką bogatych rodziców. Jej chłopak Ilya (Aleksandr Mołocznikow) to młody i ambitny scenarzysta. Znudzona sobą para spędza zimowe wakacje w domku na plaży w północnej Francji. Kilka dni przed Sylwestrem chłopak przez przypadek spotyka młodą Rosjankę o imieniu Masza (Swietłana Ustinowa). Zagubiona dziewczyna twierdzi, że wysiadła z pociągu na niewłaściwej stacji i teraz nie ma gdzie przenocować.

Chłodny front to pełen niedopowiedzeń thriller, który opowiada historię dwójki kochanków. Dobrze skonstruowana intryga, mroczny klimat, piękne zdjęcia oraz ciekawie skrojone postacie to tylko niektóre atuty debiutanckiego filmu w reżyserii wyróżnionego na Sochi Open Russian Film Festival Romana Wołobujewa (Blokbaster), znanego rosyjskiego krytyka filmowego i dziennikarza.

W rolach głównych: Swietłana Ustinowa, Daria Charusha, Aleksandr Mołocznikow.


Mike Judge Presents: Tales from the Tour Bus / Mike Judge przedstawia: Opowieści z trasy (2017- ) – animowany serial komediowy, sezon 1 – 15+ – polskie napisy i lektor. Dostępne do: 22.09.2018

Mike Judge (Beavis i Butt-head, Dolina Krzemowa) wraca do animacji. Nowy serial komediowy Mike Judge przedstawia: Opowieści z trasy to opoowieść o ekscentrycznych postaciach muzyki country oraz ich niesamowitych przygodach podczas tras koncertowych.

30-minutowe odcinki serialu Cinemax, którego bohaterami są skandalizujący muzycy minionych dekad przedstawia autentyczne (i autentycznie niewiarygodne) ekscesy i wyczyny takich gwiazd sceny country lat 60-tych i 70-tych, jak Jerry Lee Lewis, Tammy Wynette i George Jones, relacjonowane przez ludzi znających ich najlepiej.

W serialu archiwalne zdjęcia i nagrania z występów na żywo przeplatają się z fragmentami wywiadów z menedżerami, producentami, przyjaciółmi i byłymi członkami zespołu. Wszyscy z nich dzielą się swoimi prywatnymi przemyśleniami na temat przerysowanych bohaterów, którzy pojawiają się w animowanych scenach będących rekonstrukcją ich legendarnych wyczynów.

Narratorem każdego odcinka jest reżyser i scenarzysta Mike Judge. Jego komentarz jest puentą wzlotów i upadków wykonawców, którzy wzięli szturmem scenę country i stali się legendami za swojego życia.

S1:O1 – Johnny Paycheck – 27 min.


NOWY ODCINEK:

Room 104 / Pokój 104 (2017- ) – serial, sezon 1 – 15+ – polskie napisy i lektor. Dostępne do: 28.07.2019

Dostawca pizzy, który otrzymał więcej, niż chciał, zakochana para osiemdziesięciolatków, kobieta szukająca przy pomocy kapłana dostępu do innego poziomu rzeczywistości czy dwójka mormonów pogrążonych w kryzysie wiary. Każde z nich – oraz wielu innych – trafia jedno po drugim do tego samego pokoju w przypadkowym hotelu. Stworzony przez braci Jaya i Marka Duplassów (serial HBO Bliskość), intrygujący serial HBO opowiada o przeciętnym amerykańskim hotelu i jego zmieniających się każdej nocy gościach. Dwanaście półgodzinnych odcinków serii powstało w tej samej scenerii. Każdorazowo jednak zmieniają się jej bohaterowie, dynamika ich wzajemnych relacji, pora dnia czy nastrój. Twórcy tej zaskakującej i wymykającej się wszelkim schematom produkcji zręcznie żonglują elementami komedii, dramatu, thrillera czy nawet horroru.

S1:O9 – Boris – 25 min.

KOMENTARZE:

3 myśli nt. „HBO GO Polska – dzisiejsze premiery i aktualizacja (23.09.2017)

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...