HBO GO Polska: Premiery filmowe w ofercie – 20 października 2019

Facebooktwitter


Zgodnie z planem wydawniczym HBO GO Polska na październik 2019r. swoją premierę w ofercie mają dziś 3 nowe filmy.

Dzisiejsze nowości

Spider-Man Uniwersum / SPIDER-MAN: INTO THE SPIDER-VERSE (2018) | film animowany| 112m | 7+ | polski dubbing
IMDb: 8.4/10

Po ugryzieniu przez radioaktywnego pająka Miles Morales, nastolatek z Brooklynu, odkrywa w sobie niezwykłe moce. Niepozorny chłopak staje się Spider-Manem. Kiedy otwiera się brama do uniwersum, Miles szybko zdaje sobie sprawę, że nie jest jedynym superbohaterem. Chłopak poznaje Petera Parkera i Gwen Stacy. Razem walczą ze złym Kingpinem i próbują uratować świat. Widowiskowa animacja w reżyserii Boba Persichettego, Petera Ramseya (Strażnicy marzeń) oraz Rodneya Rothmana (The Something), która opowiada o najpopularniejszym superbohatererze w historii. Dopracowana pod każdym kątem produkcja zdobyła Oscara, Złotego Globa oraz BAFTĘ. Film został zrealizowany w nowoczesnej technice, która przenosi kino animowane na kolejny poziom i sprawia, że zdjęcia wyglądają bardzo realistycznie. Nad produkcją pracowało 180 animatorów. Swoich głosów w polskiej wersji językowej bohaterom użyczyli m.in. Przemysław Stippa, Magdalena Herman-Urbańska oraz Jakub Wieczorek.

Reżyseria: Bob Persichetti, Peter Ramsey, Rodney Rothman
Obsada: Hailee Steinfeld, Jake Johnson, Liev Schreiber, Lily Tomlin, Brian Tyree Henry
Kraj: USANagle, niespodziewanie / IF LIFE GIVES YOU LEMONS (2018) | film, dramat | 87m | 12+ | polskie napisy i lektor

Antonio (Giampiero De Concilio) ma siedemnaście lat i marzy, żeby zostać piłkarską gwiazdą. Chłopak dorasta w małej wiosce na południu Włoch skąd ciężko jest się wyrwać. Problem stanowi również jego kochająca matka Miriam (Anna Foglietta), która marzy o odbudowaniu rodziny. Nagle Antonio i Miriam stają przed ogromną szansą. W życiu chłopaka pojawia się łowca talentów, który szuka obiecujących młodych piłkarzy do parmeńskiej drużyny Primavera. Szybko jednak przyjdzie mu się przekonać, że za każde marzenie trzeba zapłacić wysoką cenę. Pokazywany na Międzynarodowym Festiwalu w Wenecji dramat rodzinny w reżyserii debiutanta Ciro D’Emilio. Obraz pokazuje, że w życiu nie ma nic za darmo. W obsadzie tego dopracowanego i bogatego w emocje filmu znaleźli się Anna Foglietta (Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie), Giampiero De Concilio (Mia moglie, mia figlia, due bebè), Massimo De Matteo (L’Avvocato de Gregorio), Giuseppe Cirillo oraz Lorenzo Sarcinelli.

Reżyseria: Ciro D’emilio
Obsada: Sara Affinito, Lorenzo Sarcinelli, Enzo Attanasio, Giuseppe Cirillo, Maria Basile, Massimo De Matteo, Peppe Cioffi, Giampiero De Concilio, Giuseppe Cirillo, Anna Foglietta
Kraj: Włochy


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...