Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko): Sezon 2 | Oficjalny zwiastun od Netflix Polska

Facebooktwitter

Netflix seriale

Netflix Polska opublikował oficjalny zwiastun 2. sezonu serialu Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko), który zadebiutuje w ofercie już 21 lipca 2020r.

Sklep znowu otwarty! Moritz (Maximilian Mundt), Lenny (Danilo Kamperidis) i Dan (Damian Hardung) szybko stali się gwiazdami dzięki MyDrugs, czyli ich internetowemu sklepowi z narkotykami. Gdy zarobili milion euro, postanowili, że na tym koniec. Tak jakby. Decyzja o zwinięciu biznesu nie podoba się Moritzowi, którego ego nie pozwala mu na rozstanie się z lukratywnym przedsięwzięciem, a poza tym kończą mu się pomysły na okłamywanie Lisy (Lena Klenke). Lenny z kolei ciągle próbuje wkręcić do ich działalności swoją nową znajomą, hakerkę Kirę (Lena Urzendowsky). Na domiar złego na ogonie siedzi im nie tylko policja, lecz także dwóch ulicznych gangsterów.

Drugi sezon serialu „Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)” już od 21 lipca — tylko na Netflix.

 

Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko) / How to Sell Drugs Online (Fast) (2019) | serial, sezon 1 | UHD, 4K | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Aby odzyskać dziewczynę, nastoletni nerd zaczyna sprzedawać online ecstasy ze swojej sypialni i zostaje jednym z największych dilerów w Europie.

Nagroda Grimme Preis w kategorii najlepszego programu dla dzieci i młodzieży. 

Serial oparty na faktach. Reżyseria Lars Montag („Sex, Pity and Loneliness”) i Arne Feldhusen („Crime Scene Cleaner”).

 


Sezon 1.: 6 odcinków od 31.05.2019 – Aby odzyskać dziewczynę, nastoletni nerd zaczyna sprzedawać online ecstasy ze swojej sypialni i zostaje jednym z największych dilerów w Europie.

W rolach głównych: Maximilian Mundt, Danilo Kamperidis, Lena Klenke
Twórcy: Philipp Kässbohrer, Matthias Murmann

Gatunki: Telewizyjne dramaty kryminalne, Seriale i programy dla nastolatków, Niemieckie programy i seriale, Dramaty telewizyjne, Seriale komediowe
Kategorie: O nietypowej tematyce, Prześmiewczy


Polecamy również

Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – „Gdzie jesteś, Bernadette?” i „Bóg fortepianu”

Premiery filmowe i serialowe w ofercie Netflix Polska – „Współczesna rodzina”, „Narodziny gwiazdy”, „A Whisker Away”, „Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru”, „Mia i biały lew” oraz „The 100”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner