Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska 22-23.06.2020

Facebooktwitter

Netflix seriale

Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś o nowy stand-up oraz serial, który ponownie trafił do oferty. Wczoraj zadebiutował w ofercie nowy odcinek serialu Snowpiercer. Dwa filmy zostaną usunięte z oferty 30 czerwca 2020r.

Dzisiejsze nowości

Netflix filmy Eric Andre: Legalize Everything (2020)
film – 51m

Eric Andre opowiada w Nowym Orleanie o skompromitowanych fastfoodowych ikonach, zabawie z autouzupełnianiem i zaskakującej czołówce programu „Gliny”.

W ofercie od: 2020-06-23

UHD, 4K

W rolach głównych: Eric André

Gatunki: Stand-upy, Komedie, Mroczne komedie
Kategorie: Absurd, Sprośny, Zwariowany

Netflix seriale Slasher (2016)
serial – można pobrać – 6,51/10

Antologia przerażających opowieści o budzących grozę seryjnych mordercach zostawiających za sobą czarne żniwo i ofiary walczące o przeżycie.

Powrót do oferty od 23.06.2020

Sezon 1.: 8 odcinków – Artystka Sarah Bennett wraca z mężem do swojego rodzinnego miasteczka Waterbury, gdzie wkrótce zaczyna się powtarzać potworna historia z przeszłości.

W rolach głównych: Katie McGrath, Brandon Jay McLaren, Steve Byers
Twórcy: Aaron Martin

Gatunki: Seriale sensacyjne, Horrory telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Straszny, Trzymający w napięciu

Wczorajsza nowość

Netflix seriale

6 odcinek Snowpiercer (2020) | serial, sezon 1 | UHD, 4K, HDR, Dolby Vision, Dolby Atmos | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Ziemia zamarzła, a niedobitki ludzkości żyją w ogromnym pociągu wciąż okrążającym planetę. Czy uda im się przetrwać w tym dusznym środowisku, gdzie tli się rewolucja?

W rolach głównych: Jennifer Connelly, Daveed Diggs, Mickey Sumner

Pierwsze dwa odcinki sezonu 1. od 25.05.2020 – Ziemia zamarzła, a niedobitki ludzkości żyją w ogromnym pociągu wciąż okrążającym planetę. Czy uda im się przetrwać w tym dusznym środowisku, gdzie tli się rewolucja?

 

S1O6: 6. Kłopoty nadchodzą znienacka – 47 min

Netflix seriale

Trzecia klasa planuje oprotestować werdykt. Layton nie może dojść do siebie. Melanie musi opanować nietypową sytuację awaryjną w pociągu.

 

Gatunki: Telewizyjne dramaty kryminalne, Seriale science fiction, Seriale o tematyce społecznej, Seriale w konwencji thrillera, Dramaty telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe, Cyberpunk
Kategorie: Mocny, Osobisty, Mroczny

Siedem lat po tym, jak świat zamienił się w skute lodem pustkowie, ostatni pozostali przy życiu ludzie próbują przetrwać na pokładzie gigantycznego pociągu o nazwie Snowpiercer. Okrążając nieustannie świat, Snowpiercer ciągnie 1001 wagonów podzielonych na klasy: bogaci jadą z przodu, a ubodzy w ogonie. Oto opowieść o tym, co się dzieje, kiedy ciemiężeni przez całe życie ludzie postanawiają stawić opór i podnieść bunt.

Wszyscy pasażerowie są proszeni o uwagę. Pan Wilford pragnie powiedzieć kilka słów na temat rzekomych zamieszek w ostatnich wagonach. Państwa bezpieczeństwo jest dla nas najwyższym priorytetem. Porządek zostanie przywrócony.


Filmy dostępne tylko do 29 czerwca 2020r

Netflix filmy Manhattan Romance (2014)
film – 1g37m – można pobrać – 5,47/10 – polskie napisy

Filmowiec pracujący nad dokumentem o miłości na współczesnym Manhattanie sam zostaje uwikłany w miłosne życie badanych przez siebie osób.

W rolach głównych: Tom O’Brien, Katherine Waterston, Caitlin Fitzgerald

Gatunki: Komedie, Kino niezależne, Filmy romantyczne, Niezależne filmy romantyczne, Komedie romantyczne
Kategorie: Dziwaczny, Osobisty, Romantyczny

Netflix filmy The Green Hornet (2011)
film – 1g59m – można pobrać – 6,47/10 – polskie napisy i lektor

Zblazowany dziedzic fortuny po godzinach zmienia się w obrońcę sprawiedliwości. Niestety brak mu talentów, więc musi polegać na swoim znającym sztuki walki przyjacielu.

W rolach głównych: Seth Rogen, Jay Chou, Cameron Diaz

Gatunki: Akcja i przygoda, Komedie akcji, Hity kina akcji i przygody, Filmy z superbohaterami i bohaterami komiksów, Kryminalne filmy akcji i przygodowe, Filmy o sztukach walki, Komedie, Mroczne komedie, Filmy kryminalne, Filmy gangsterskie, Komedie kryminalne
Kategorie: Zwariowany

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/


Polecamy również

Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko): Sezon 2 | Oficjalny zwiastun od Netflix Polska

Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – „Drań, tchórz, ofiara: Historia Roya Cohna” i „Mo”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner