Już w poniedziałek, 21 stycznia 2019r. w HBO GO cztery serialowe premiery: nowy serial Czarny poniedziałek oraz nowe sezony Na wylocie, W potrzebie, SMILF

Facebooktwitter

serial HBO Na wylocie, sezon 3
Już w poniedziałek, 21 stycznia 2019r. na widzów HBO GO czekać będzie kilka serialowych premier.

Z trzecimi sezonami powrócą dwa seriale komediowe HBO Na wylocie o perypetiach nowojorskiego komika oraz W potrzebie – historia poczciwego dilera marihuany. Z drugim sezonem wraca opowieść o wzlotach i upadkach dwudziestokilkuletniej, samotnej matki z Bostonu w serialu SMILF. Tego dnia odbędzie się również premiera serialu Czarny poniedziałek. Wszystkie produkcje będą emitowane na antenie HBO lub HBO3.

Na wylocie (Crashing), czyli komediowy serial HBO o perypetiach poczciwego komika, który próbuje swoich sił w świecie stand-upu, powraca z trzecim sezonem. Tym razem spotykamy Pete’a (Pete Holmes), kiedy ten zdaje się być w lepszej sytuacji. Mężczyzna znajduje w sobie nowe pokłady energii i nie pomieszkuje już kątem u znajomych. Po dwumiesięcznym tournée po kraju wraca też na nowojorską cenę kabaretową. Jego sytuacja się poprawia, co nie znaczy, że Pete staje się gwiazdą wielkiego formatu. Prywatnie jego życie nadal kręci się wokół byłej dziewczyny Ali (Jamie Lee), ale Pete poznaje też kogoś nowego. Kat (Madeline Wise), okazuje się być kobietą, która patrzy na scenę kabaretową z dystansem i nie obraca wszystkiego w żart. Podążając za swoimi marzeniami, skecz po skeczu, Pete wspina się po kolejnych szczeblach kariery, szuka swojego miejsca na Ziemi, chodzi na randki i próbuje zaistnieć na ciągle zmieniającej się stand-upowej scenie.

Producentami wykonawczymi najnowszego sezonu są Pete Holmes, nominowany do Złotego Globu Judd Apatow (serial HBO Dziewczyny) oraz wyróżnieni dwiema nominacjami do nagrody Emmy Judah Miller (serial Amerykański tata) i Igor Srubshchik (serial Specjalista od niczego).

Premiera trzeciego sezonu serialu HBO Na wylocie (Crashing) już w poniedziałek, 21 stycznia 2019r., dzień po amerykańskiej premierze. Nowe odcinki serialu będą się pojawiały co tydzień w poniedziałek w od rana w HBO GO i o godz. 21.10 w HBO. Sezon liczyć będzie 8 odcinków.

 

serial HBO W potrzebie, sezon 3

W potrzebie (High Maintenance) to kolejna produkcja HBO, która wraca z trzecim sezonem. Stworzony przez małżeństwo Katję Blichfeld i Bena Sinclaira, nietypowy serial komediowy przedstawia perypetie sympatycznego i zawsze dostępnego dilera marihuany, który swoją pracę traktuje jak misję.

W najnowszym sezonie widzimy The Guya (Ben Sinclair), wśród grupy Nowojorczyków, których historie sukcesu, porażek, miłości i straty nieustannie krzyżują się w tym wielkim mieście. Przez perypetie głównego bohatera widzowie bliżej poznają relacje mieszkańców Nowego Jorku z ich miastem, ale także prywatne życie The Guya, który zamienia swój kultowy rower na kamper.

Premiera trzeciego sezonu serialu HBO W potrzebie (High Maintenance) już w poniedziałek, 21 stycznia, dzień po amerykańskiej premierze. Nowe odcinki serialu będą się pojawiały co tydzień w poniedziałek w od rana w HBO GO. Emisja pierwszego odcinka zaplanowana została w HBO3 na 15 lutego na godz. 21.30.


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...