Kathryn Hahn jako Pani Fletcher w miniserialu HBO na podstawie powieści Toma Perrotty debiutuje dziś w HBO i HBO GO

Facebooktwitter


Pani Fletcher
to miniserial HBO przedstawiający dwie równoległe historie o dojrzewaniu dwojga bohaterów – matki, której jedyne dziecko wyprowadza się z domu i jej syna, studenta pierwszego roku.

Produkcja powstała na postawie powieści Toma Perrotty, który jest także twórcą serialu. Pierwszy odcinek Pani Fletcher dostępny jest już w HBO GO, na antenie HBO emisja odbędzie się dzisiaj wieczorem.

Eve Fletcher (Kathryn Hahn), samotna matka po czterdziestce, jest dyrektorem ośrodka dla seniorów. Kobieta pewnego dnia odwozi swojego jedynego syna na kampus akademicki, po czym wraca do pustego domu. W tym czasie jej syn Brendan (Jackson White), lubiany przez wszystkich, choć czasem bezmyślny, nawiązuje nowe znajomości. Brendan szybko uświadamia sobie, że życie na uczelni wśród wyrobionych towarzysko i świadomych politycznie studentów będzie dla niego dużo bardziej skomplikowane, niż się wcześniej spodziewał. Matka i syn zaczynają cieszyć się nową wolnością, co jednak nie zawsze daje im szczęście. Staje się to dla twórców pretekstem, by poruszyć takie tematy, jak rodzicielstwo, seksualność, miłość i tożsamość w czasach, w których ramy i definicja seksualności oraz tożsamości płciowej szybko się zmieniają.

W tytułowej roli pani Fletcher występuje Kathryn Hahn (nominowana do nagrody Emmy za rolę w serialu Transparent). Obok niej w serialu występują: Jackson White, Owen Teague, Katie Kershaw, Domenick Lombardozzi, Cameron Boyce, Jen Richards i Casey Wilson.

Pomysłodawcą serialu HBO Pani Fletcher jest Tom Perrotta, który pełnił także obowiązki producenta wykonawczego i scenarzysty. Produkcja jest adaptacją jego bestsellerowej powieści o tym samym tytule. Producentem wykonawczym serialu jest również Helen Estabrook. Pierwszy odcinek wyreżyserowała Nicole Holofcener.

Pierwszy odcinek nowego serialu HBO Pani Fletcher (Mrs. Fletcher) od rana jest już dostępny w HBO GO. Premiera na antenie HBO zaplanowana została na dzisiejszy wieczór, tj. 28 października na godzinę 21.10. Premiery kolejny odcinków odbywać się będą co tydzień w poniedziałki. Miniserial będzie liczyć 7 odcinków.

Opisy odcinków: 

Pani Fletcher, odcinek 1 Empty Best

Dzień przed wyjazdem syna na uczelnię Eve Fletcher (Kathryn Hahn) musi rozwiązać problem nieodpowiedniego zachowania pensjonariuszy domu spokojnej starości, w którym pracuje. Brendan (Jackson White) spotyka na imprezie swoją byłą dziewczynę.

Pani Fletcher, odcinek 2 – Free Sample

Brendan (Jackson White) przyzwyczaja się do życia na kampusie, a Eve (Kathryn Hahn) poznaje świat internetowej pornografii i zastanawia się, czy umówić się na randkę w realu. Roy Rafferty (Bill Raymond) wpada w tarapaty w domu spokojnej starości.

Pani Fletcher, odcinek 3Care Package

Brendan (Jackson White) bierze udział w spotkaniu grupy wsparcia i nawiązuje nową znajomość. Po niemiłym spotkaniu z byłym mężem Tedem (Josh Hamilton), Eve (Kathryn Hahn) spotyka się w lokalnym barze ze znajomymi z kursu kreatywnego pisania.

Pani Fletcher, odcinek 4Parents’ Weekend

Eve (Kathryn Hahn) i Amanda (Katie Kershaw), jej koleżanka ze studiów, uczestniczą w stypie. W tym samym czasie na uczelnie do Brendana (Jackson White) przyjeżdża jego ojciec (Josh Hamilton), a Margo (Jen Richards) i Curtis (Rashad Edwards) umawiają się na pierwszą randkę.

Pani Fletcher, odcinek 5 – Invisible Fence

Eve (Kathryn Hahn) postanawia zrobić coś, co nie jest w jej stylu i razem z Margo (Jen Richards) jedzie na modną imprezę w Brooklynie. Brendan (Jackson White) i Chloe (Jasmine Cephas Jones) nieoczekiwanie spotykają się na uczelnianej imprezie, której głównym motywem jest akceptacja własnego ciała.

Pani Fletcher, odcinek 6 Solar Glow

Eve (Kathryn Hahn) pociesza Jane (Casey Wilson) – przyjaciółkę, która ma problemy małżeńskie, choć jej uwagę zaprząta sms-owy flirt. Brendan (Jackson White) i Chloe (Jasmine Cephas Jones) umawiają się na wspólną naukę.

Pani Fletcher, odcinek 7 Welcome Back (odcinek finałowy)

Eve (Kathryn Hahn) świętuje podjęcie decyzji, która odmieni jej życie. Brendan (Jackson White) nagle zdaje sobie sprawę, jakimi regułami rządzi się życie na uczelni. Sanjay (Cheech Manohar) robi dobry uczynek.


Czytaj również:

Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – 27 października 2019

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 27 października 2019

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner