Netflix: Bridgertonowie powracają w ekscytującym sezonie 3. Mamy zapowiedź premiery i zdjęcia z planu

Facebooktwitter

Netflix seriale

Netflix: Bridgertonowie powracają w ekscytującym sezonie 3.  Premiera pierwszej części sezonu w maju, druga – w czerwcu 2024 roku.

Netflix i Shondaland ogłosiły dziś, że serial Bridgertonowie powróci w niezwykle ekscytującym i wystawnym stylu w 2024 roku. Sezon 3 zostanie podzielony na dwie 4-odcinkowe części, z których część I będzie miała premierę 16 maja 2024 roku, a część II – 13 czerwca 2024 roku. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, widzowie mogą spodziewać się rodzącego się romansu między Penelope Featherington (Nicola Coughlan) i Colinem Bridgertonem (Luke Newton), pieszczotliwie nazywanych przez fanów #Polin.

W związku z ogłoszeniem premiery, Netflix i Shondaland zaprezentowały materiał wideo – z lektorem samej Lady Whistledown – który odzwierciedla oczekiwania fanów i ich ciekawość wszelkich informacji na temat nowego sezonu. Wideo wykorzystuje tweety, komentarze z różnych mediów społecznościowych i filmy na TikToku, by oddać zainteresowanie fanów i ujawnić daty powrotu serialu.

 

 

Netflix seriale

Netflix seriale

 

INFORMACJE O SERII

Streszczenie: Serial Bridgertonowie od Shondaland i nowej showrunnerki, Jess Brownell, powraca w trzecim sezonie i odkrywa, że Penelope Featherington (Nicola Coughlan) w końcu zrezygnowała z długo utrzymywanego zauroczenia Colinem Bridgertonem (Luke Newton) po usłyszeniu jego lekceważących słów na jej temat w poprzednim sezonie. Zdecydowała jednak, że nadszedł czas, aby znaleźć męża, a najlepiej takiego, który zapewni jej wystarczającą niezależność, aby kontynuować podwójne życie jako Lady Whistledown, z dala od matki i sióstr. Jednak brak pewności siebie sprawia, że próby małżeństwa Penelopy kończą się spektakularną porażką. Tymczasem Colin powrócił z letnich podróży z zupełnie nowym wizerunkiem i dużym poczuciem pewności siebie. Jest jednak przygnębiony, gdy uświadamia sobie, że Penelope, jedyna osoba, która zawsze doceniała go takim, jakim był, traktuje go obojętnie. Chcąc odzyskać jej przyjaźń, Colin oferuje Penelope pomoc w  znalezieniu męża w tym sezonie. Ale kiedy jego lekcje zaczynają działać trochę zbyt dobrze, Colin musi zmierzyć się z tym, czy jego uczucia do Penelope są naprawdę tylko przyjacielskie. Sprawy komplikuje jej konflikt z Eloise (Claudia Jessie), która znalazła nową przyjaciółkę w bardzo nietypowym miejscu, podczas gdy rosnąca obecność Penelope w środowisku sprawia, że jeszcze trudniej jest utrzymać jej alter ego Lady Whistledown w tajemnicy.

 

Netflix seriale

 

  • Liczba odcinków: 8
  • Miejsce kręcenia: Londyn, Wielka Brytania
  • Showrunner/ EP: Jess Brownell
  • Producenci wykonawczy: Shonda Rhimes, Betsy Beers, Tom Verica i Chris Van Dusen
  • Stała obsada serialu: Nicola Coughlan (Penelope Featherington), Luke Newton (Colin Bridgerton), Claudia Jesse (Eloise Bridgerton), Luke Thompson, Benedict Bridgerton, Golda Rosheuvel (królowa Charlotte), Adjoa Andoh (Lady Danbury), Ruth Gemmell (Violet Bridgerton), Lorraine Ashbourne (Mrs. Varley), Simone Ashley (Kate Sharma), Jonathan Bailey (Anthony Bridgerton), Harriet Cains (Philipa Featherington), Bessie Carter (Prudence Featherington), Florence Hunt (Hyacinth Bridgerton), Martins Imhangbe (Will Mondrich), Calam Lynch (Theo Sharpe), Will Tilston (Gregory Bridgerton), Polly Walker (Portia Featherington), Rupert Young (Jack) i Julie Andrews (Lady Whistledown).
  • Dodatkowa obsada: Hugh Sachs (Brimsley), Emma Naomi (Alice Mondrich), Kathryn Drysdale (Genevieve Delacroix), Sam Phillips (Lord Debling)

 

 


 

Polecamy również

”Kevin sam w domu”, „Szklana pułapka” i najnowszy „Indiana Jones” – taki zestaw na Święta tylko w ofercie Disney+

Planowane nowości w ofercie Disney+ na 2024 rok

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner