Netflix Polska: Aktualizacje w ofercie – nowy sezon serialu “Dynastia”

Facebooktwitter

Netflix seriale

Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś o 3. sezon serialu Dynastia. Jeden film i jeden serial zostały dziś usunięte z oferty.

Dzisiejsza nowość

3. sezon Dynastia / Dynasty (2017) | serial, sezon 1-3 | UHD, 4K, HDR, Dolby Vision | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Wielki powrót słynnej telenoweli, która przyciągnęła przed ekrany tysiące widzów. Zobacz, jak rodziny Carringtonów i Colbych toczą walkę o fortunę i swoje dzieci.

W rolach głównych: Elizabeth Gillies, Grant Show, Rafael De La Fuente
Twórcy: Sallie Patrick, Josh Schwartz, Stephanie Savage

Sezon 1.: 22 odcinki – Do rodziny wkrótce dołączy nowa osoba, a tymczasem klany Carringtonów i Colbych wciąż walczą o fortunę i życie swoich dzieci.

Sezon 2.: 22 odcinki – Carringtonowie nie dają za wygraną i robią wszystko, by ich dynastia podniosła się z popiołów, które pozostały po ich spalonej rezydencji.

Sezon 3.: 20 odcinków – Rywalizacja między rodzeństwem i szokujące wiadomości to dla Carringtonów dzień powszedni. Tym razem rodzina musi jednak walczyć z problemami na wielu frontach.

Gatunki: Seriale o tematyce społecznej, Dramaty telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy


Filmy dziś usunięte

Netflix seriale Dramaworld (2016)
serial – 6,25/10 – polskie napisy

Zagorzała miłośniczka koreańskiego serialu zostaje przeniesiona do magicznego królestwa — otrzymuje magiczną moc, pozwalającą zmieniać bieg wydarzeń.

Netflix filmy Game Night / Wieczór gier (2018)
film – 1g40m – polskie napisy i lektor

Wieczór gier Maksa, Annie i ich przyjaciół przybiera nieoczekiwany obrót, gdy jego przemądrzały brat przygotowuje przerażająco rzeczywistą zagadkę morderstwa.

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/

#zostanwdomu


Polecamy również

Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – „World War Z”, „Mexican” i „Piosenka bez tytułu”

Premiery filmowe i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – „Gołąbeczki”, „Blues Brothers”, „King Kong”, „Miami Vice”, „Ted” i inne

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner