Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – “Angry Birds 2: Film”, “Słońce też jest gwiazdą” i “Historia Lizy”

Facebooktwitter

hbo go filmy

Zgodnie z planem wydawniczym HBO GO Polska na maj 2020r. swoją premierę w ofercie mają dziś trzy nowe filmy.

Dzisiejsze nowości

Angry Birds 2: Film / THE ANGRY BIRDS MOVIE 2 (2019) | film, animowany, komedia | 93m | 7+ | polskie napisy i dubbing
IMDb: 6.4/10

Skomplikowana relacja nielotów Angry Birds oraz sprytnych Zielonych Świnek przenosi się na kolejny poziom. Kiedy wyspy zamieszkane przez Angry Birds i Świnki znajdą się w niebezpieczeństwie, a nowy wróg daje im do wiwatu, Red, Chuck i Bomba rekrutują siostrę Chucka – Silver, a następnie łączą siły z Leonardem i jego drużyną. Tworzą tym samym zespół, który musi dokonać niemożliwego.

Druga część przygód szalonych bohaterów. Fabuła tego pełnego humoru i akcji obrazu w reżyserii dwukrotnie wyróżnionego nominacją do Emmy Thuropa Van Ormana (serial Atomówki) nawiązuje do jednej z najpopularniejszych w historii gier na smartfony – Angry Birds. W polskiej wersji językowej swoich głosów bohaterom użyczyli m.in. Jacek Bończyk, Janusz Zadura oraz Agnieszka Mrozińska.

Reżyseria: Thurop Van Orman
Obsada: Awkwafina, Tiffany Haddish, Bill Hader, Dove Cameron, Peter Dinklage
Kraj: Finlandia


hbo go filmy

Słońce też jest gwiazdą / THE SUN IS ALSO A STAR (2019) | film, romantyczny, dramat | 96m | 12+ | polskie napisy i lektor
IMDb: 5.8/10

Natasha (Yara Shahidi) i Daniel (Charles Melton) pochodzą z zupełnie różnych środowisk. Ona ma analityczny umysł i nie wierzy w nic, czego nie da się udowodnić naukowo. On jest niepoprawnym romantykiem. Para spotyka się przypadkiem w Nowym Jorku. Niestety, dziewczyna następnego dnia musi opuścić Stany. Czy młodym będzie dane przeżyć miłość, kiedy czasu jest tak mało?

Pełna wdzięku ekranizacja bestsellerowej powieści Nicoli Yoon. W role dwójki zakochanych w sobie bohaterów, którym dane jest spędzić razem tylko jeden dzień wcielają się Charles Melton (Bad Boys for Life) oraz Yara Shahidi (serial Czarno to widzę). Za reżyserię produkcji odpowiadała wyróżniona Nagrodą Specjalną Jury na Międzynarodowym Festiwalu Kina Niezależnego w Sundance Ry Russo-Young (dokument Nobody Walks).

Reżyseria: Ry Russo-Young
Obsada: Yara Shahidi, Anais Lee, Charles Melton, John Leguizamo, Gbenga Akinnagbe
Kraj: USA


hbo go filmy

Historia Lizy / LIZA’S TALE (2019) | film, dramat | 111m | 15+ | polskie napisy i lektor

Historia cierpiącej na zespół Downa Lisy, jej siostry i dwóch mężczyzn. Czworo bohaterów próbuje odnaleźć się w dzisiejszym cynicznym świecie. Ich codzienność nabiera barw dzięki starym czarno-białym filmom wyświetlanym na niezwykłym ekranie w pełnym magii kinie. Dzięki ulubionym obrazom zapominają o strasznej rzeczywistości. Niestety czwórka młodych ludzi musi wrócić do rzeczywistości i stawić czoła okrutnemu światu, z dziesiątkami skomplikowanych zadań, przygód… i tragedii.

Oryginalny ukraiński dramat w reżyserii debiutanta Alexandera Zhovny. W obrazie miesza się piękno z tragedią. Twórca w ciekawy sposób buduje fabułę i jej napięcie. Odtwórcami głównych ról są doskonali Marianna Akhrarova, Vladislav Pogribniy, Darya Tvoronovich (Heroes and Cowards) oraz Mykola Perestyuk (Kruty 1918).

Reżyseria: Alexander Zhovna
Obsada: Marianna Akhrarova, Vladislav Pogribniy, Darya Tvoronovich, Mykola Perestyuk
Kraj: Ukraina

 

#zostanwdomu


Polecamy również

Netflix Polska: Aktualizacje w ofercie – nowy sezon serialu „Dynastia”

Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – „World War Z”, „Mexican” i „Piosenka bez tytułu”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner