Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – “Rugal”, “Betaal” i nowy odcinek serialu “Supergirl”

Facebooktwitter

Netflix seriale

Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś o dwa nowe seriale oraz nowy odcinek serialu Supergirl. Dwa filmy zostały dziś usunięte z oferty.

Dzisiejsze nowości

18 odcinek 5. sezonu Supergirl (2015) | serial, sezon 1-5 | 7,4/10 | 13+ | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 6.3/10

Opis Netflix: Aby uniknąć katastrofy, Kara Danvers ujawnia swoje moce i prawdziwą tożsamość — jest Supergirl, czyli kuzynką Supermana broniącą National City przed niebezpieczeństwem.

W rolach głównych: Melissa Benoist, Mehcad Brooks, Chyler Leigh
Twórcy: Greg Berlanti, Andrew Kreisberg, Ali Adler

Sezon 1: Nieśmiała Kara Danvers, asystentka trzęsącej mediami Cat Grant, ukrywa swoją prawdziwą tożsamość — tak naprawdę nazywa się Kara Zor-El i jest kuzynką Supermana.

Sezon 2: Kara ma coraz większy problem z łączeniem życia dziennikarki i superbohaterki. Sprawy nie ułatwiają nowy roans, nowy szef i jej kuzyn, Superman, który wpadł z wizytą.

Sezon 3: Kara zaprzyjaźnia się z Leną Luther, a jej alter ego — Supergirl — musi pokonać nowego groźnego złoczyńcę w Reign, który dysponuje nadzwyczajną mocą.

Sezon 4: Mon-El próbuje wypełnić inne przeznaczenie w przyszłości. Tymczasem Kara koncentruje się na teraźniejszości, gdzie pojawia się nowy wróg żerujący na ludzkim strachu.

Sezon 5: Na horyzoncie pojawia się nowe zagrożenie, a Kara musi zmierzyć się z konsekwencjami poczucia krzywdy i zawodu u Leny Luthor. Poza tym Supergirl zmienia kostium.

S5:O18 – 18. Brakujące ogniwo – 42 min

Netflix seriale

Kiedy Supergirl i jej przyjaciele szykują się na konfrontację z Lewiatanem, Lena łączy siły z Lexem po tym, jak usterka Non Nocere naraża ich na niebezpieczeństwo.

 

Gatunki: Seriale science fiction, Seriale na podstawie komiksów, Amerykańskie seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe
Kategorie: Emocjonujący

Obsada: Melissa Benoist, Mehcad Brooks, Chyler Leigh, Jeremy Jordan, David Harewood, Calista Flockhart, Emma Tremblay, Adrian Pasdar, Katie McGrath, David St. Louis, Odette Annable, Floriana Lima, Erica Durance

 

UWAGA: Kolejny odcinek 5. sezonu serialu zadebiutuje w ofercie Netflix Polska w niedzielę 31 maja 2020r.

Netflix seriale Betaal (2020)
serial

Urzędnicy zatrudnieni do wysiedlenia wioski, przez którą ma przebiegać nowa autostrada, uwalniają starą klątwę oraz armię brytyjskich żołnierzy-zombie.

W ofercie od: 2020-05-24

UHD, 4K, HDR, Dolby Vision, Dolby Atmos

Sezon 1.: 4 odcinki od 24.05.2020 – Urzędnicy zatrudnieni do wysiedlenia wioski, przez którą ma przebiegać nowa autostrada, uwalniają starą klątwę oraz armię brytyjskich żołnierzy-zombie.

W rolach głównych: Viineet Kumar, Aahana Kumra, Suchitra Pillai
Twórcy: Patrick Graham

Gatunki: Programy i seriale w języku hindi, Indyjskie programy i seriale, Seriale w konwencji thrillera, Horrory telewizyjne, Seriale akcji i przygodowe
Kategorie: Straszny, Mocny

Netflix seriale Rugal (2020)
serial

Policjant, który stracił wszystko przez organizację terrorystyczną, zyskuje specjalne moce dzięki biotechnologii i postanawia się zemścić.

W ofercie od: 2020-05-24

Sezon 1.: 16 odcinków od 24.05.2020 – Policjant, który stracił wszystko przez organizację terrorystyczną, zyskuje specjalne moce dzięki biotechnologii i postanawia się zemścić.

W rolach głównych: Choi Jin-hyuk, Park Sung-woong, Cho Dong-hyuk
Twórcy: Kang Cheol-woo, Do Hyun

Gatunki: Dramaty koreańskie na podstawie internetowej kreskówki, Seriale science fiction, Koreańskie seriale i programy, Seriale w konwencji thrillera, Seriale akcji i przygodowe
Kategorie: Mocny, Mroczny

Filmy dziś usunięte

Netflix filmy Snowpiercer / Snowpiercer. Arka przyszłości (2013)
film – 2g6m – można pobrać – 7,23/10 – polskie napisy i lektor

Rok 2031. Świat przegrał walkę z globalnym ociepleniem. Na Ziemi zapanowała wieczna zima, a życie uległo zagładzie. Jedynymi, którzy przetrwali, są pasażerowie Snowpiercera – pędzącego przez śnieżną zamieć pociągu-miasta poruszającego się dookoła globu dzięki rewolucyjnemu silnikowi potrafiącemu generować napędzającą go energię. Wewnątrz pociągu panuje system klasowy. Bogaci pasażerowie luksusowych wagonów żyją na koszt biednej większości. Wystarczy iskra, by doszło do rewolucji. [themoviedb.org]

Netflix filmy Survivors Guide to Prison / Poradnik, jak przetrwać więzienie (2017)
film – 1g42m –  polskie napisy

W tym dokumencie stanowiącym praktyczny poradnik dla skazanych byli więźniowie, funkcjonariusze i celebryci krytykują amerykański system więziennictwa.

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/

 

#zostanwdomu


Polecamy również

Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – „Angry Birds 2: Film”, „Słońce też jest gwiazdą” i „Historia Lizy”

Netflix Polska: Aktualizacje w ofercie – nowy sezon serialu „Dynastia”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner