Netflix Polska: Film „Star Wars: The Force Awakens / Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy” (2015) dostępny w ofercie tylko do końca września 2017r.

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.6]

netflix-Gwiezdne wojny Przebudzenie Mocy-bg-1Do ponad 100 filmów przeznaczonych do usunięcia z oferty Netflix Polska jeszcze we wrześniu 2017r. dołączy również film „Star Wars: The Force Awakens / Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy” (2015).

Film będzie dostępny w ofercie tylko do 29 września 2017r. i po tym dniu zostanie usunięty z oferty.

Star Wars: The Force Awakens / Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy (2015) – film – 2g18m – 13+ – 8,24/10 – polskie napisy i dubbing
Gdy ciemna strona znów uzyskuje przewagę, Moc objawia się w Rey – osieroconej dziewczynie, która z pomocą droida udaje się na poszukiwania legendarnego Luke’a Skywalkera.

W rolach głównych: Harrison Ford, Mark Hamill, Carrie Fisher
Gatunki: Akcja i przygoda, Hity kina akcji i przygody, Filmy przygodowe, Filmy nagrodzone, Filmy science fiction i fantasy, Hity kinowe w konwencji science fiction i fantasy, Filmy akcji science fiction i fantasy, Filmy przygodowe science fiction
Reżyser: J.J. Abrams

Kolejna odsłona kultowej sagi, w reżyserii J.J. Abramsa, pobiła wszelkie rekordy oglądalności w kinach na całym świecie.

Film zadebiutował w ofercie Netflix Polska w dniu 01.04.2017r.


Czytaj również: Ponad 100 filmów zostanie usuniętych z oferty Netflix Polska po dniu 19.09.2017r


KOMENTARZE:

9 myśli nt. „Netflix Polska: Film „Star Wars: The Force Awakens / Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy” (2015) dostępny w ofercie tylko do końca września 2017r.

   • Krotkie licencje, brak w serialach dubingu, (co w innych krajach jest normą). Idą w Polsce po kosztach. Trzeba się przyzwyczajać.

   • Filmy Disneya znikają z Netflixa, ponieważ polski oddział ma licencję tylko między emisją na HBO, a emisją na antenie otwartej.
    Prawdopodobnie jesienią „Przebudzenie mocy” czy „W głowie się nie mieści” pojawi się na Polsacie/TVN.

   • To nie panika, to rzeczywistość. „Inside Out / W głowie się nie mieści” (2015) miało licencję tylko na 5 i pół miesiąca. Chyba nikt nie przypuszczał, że te tytuły tak krótko będą dostępne. Szkoda, że Netflix od razu nie podaje terminu dostępności nagrań wzorem HBO GO 🙁

   • Komunikat netflixa był dosyć jasny: to, że filmy znikają nie znaczy, że nie powrócą. Szkoda, że tak jest. Nie zmienia to faktu, że taka sytuacja to niestety coś zupełnie normalnego, szczególnie w sytuacji tak specyficznego rynku praw jaki jest w PL

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...