Netflix Polska: Nowe, odpicowane ikony profilowe już na Netflix!

Facebooktwitter

netflix ulubione awatary
Oglądanie filmów i seriali na Netflix to dla Ciebie dużo więcej niż tylko sposób spędzania wolnego czasu. Bohaterowie netfliksowych historii to także Twoi ulubieńcy, (nie)przyjaciele i postacie, z którymi po prostu się utożsamiasz… Teraz serwis daje Ci kolejną okazję do pokazania, jak bardzo są Tobie bliscy.

Ikony profilowe, które towarzyszą Ci od momentu założenia profilu, zostały odpicowane! Oprócz tego poznasz także zupełnie nowe awatary, w tym przedstawiające bohaterów z filmów i seriali Netflix. Dzięki nim jeszcze łatwiej nadasz mu bardziej osobisty charakter!

Wybierz ulubionego bohatera

Z jednego konta często korzysta kilka osób. Jeśli jedna z nich wiecznie wszystko planuje, dba o każdy szczegół, a w przyszłości chciałaby zrobić „skok stulecia”, wprost idealnym kandydatem na jej ikonę profilową wydaje się być Profesor z La Casa de Papel. Dzięki niemu zaplanowanie serialowego maratonu na kolejny wieczór nie będzie stanowiło najmniejszego problemu.

A może dzieląca z Tobą konto siostra posiada nadprzyrodzone moce, o których nikomu nie mówi? To tak jak Jedenastka ze Stranger Things. Dzięki nowej funkcji Netflix, Nastka będzie mogła na stałe zagościć na jej profilu. Połączenie sił sprawi, że pokonanie zła czającego się po drugiej stronie będzie jeszcze łatwiejsze.

Netflix Profile Icons Infografika

Prawdopodobnie jeden z profili zajmowany jest przez fana Marvela, który nie może się doczekać kolejnej produkcji z super-bohaterem w roli głównej. Netflix ma dobrą wiadomość, teraz każdy będzie mógł pokazać, który z Defendersów jest jego ulubionym. Jeżeli chcesz, aby Daredevil chronił Twój profil tak jak Hell’s Kitchen, koniecznie ustaw go na swoim nowym awatarze. Dzięki temu szanse na przegapienie nowego serialu spadną do zera!

Netflix Profile Icons Infografika

Czy jest z nami na pokładzie silna kobieta, której zdarza się wpaść w tarapaty po całonocnym maratonie z „Orange is The New Black”? Jeśli tak, to koniecznie jej powiedz, że Piper może oficjalnie reprezentować jej profil i sprawić, że wychodzenie z opresji będzie jeszcze łatwiejsze!

Nowe ikony profilowe będą stopniowo udostępniane w ciągu najbliższych kilku tygodni. Mamy nadzieję, że przypadną Ci do gustu!

A Ty , którą postać wybierzesz na swój awatar?


Czytaj również:

HBO Polska: Genialna przyjaciółka – nowy serial w koprodukcji HBO, RAI FICTION I TIMVISION będzie miał premierę na Festiwalu Filmowym w Wenecji

Premiery filmowe i serialowe w ofercie Netflix Polska (27.07.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner