Netflix Polska: Oficjalny zwiastun [HD] nowego serialu “Elite / Szkoła dla elity” (2018) i zdjęcia z planu

Facebooktwitter

netflix elite S1
Gotowi na imprezę? Netflix udostępnił oficjalny zwiastun serialu Szkoła dla elity!

Szalone imprezy, bogate dzieciaki, seks, narkotyki, problemy okresu dojrzewania i… mordertstwo. Szkoła dla elity już od 5 października na Netflix!

Na planie serialu ponownie spotkają się gwiazdy Domu z papieru: María Pedraza, Miguel Herrán i Jaime Lorente. U ich boku pojawią się nowe twarze: Itzan Escamilla (Telefonistki, The Ministry of Time), Miguel Bernardeau (Ola de Crímenes), Arón Piper (15 Years and One Day), Ester Expósito (Estoy Vivo), Mina El Hammani (El Príncipe – dzielnica zła), Álvaro Rico (Velvet Collection) i debiutujący Omar Ayuso. W serialu wystąpi także jedna z najpopularniejszych obecnie aktorek i piosenkarek w Meksyku – Danna Paola (Dare to Dream).

Szkoła dla elity  to drugi hiszpański serial oryginalny Netflix. Reżyserami Szkoły dla elity są Ramón Salazar (Trzy metry nad niebem, Niedzielna choroba) oraz Dani de la Orden (El Mejor Verano de mi vida, Party Town). Scenariusz do serialu napisał Carlos Montera (autor scenariusza do Krawcowej z Madrytu oraz twórca serialu Física o química) i Darío Madrona (autor scenariuszy do seriali Geneza i La chica de ayer oraz współtwórca niezwykle popularnego serialu Los Protegidos).

O serialu
Las Encinas to najlepsza i najbardziej elitarna szkoła w Hiszpanii. To tam uczą się dzieci z wyższych sfer. Decyzją lokalnych władz trafia tam też trójka ubogich dzieciaków, których szkoła została zniszczona przez trzęsienie ziemi. Jednak może to wcale nie oznacza, że szczęście się do nich uśmiechnęło…

Zajadły konflikt między tymi, którzy mają wszystko, a tymi, którzy nie mają nic do stracenia, doprowadza do morderstwa. Kto ma krew na rękach? Czy za zabójstwo odpowiada jeden z nowych dzieciaków? Czy może coś innego, co kryje się głęboko pod powierzchnią?

Producentem wykonawczym będzie wytwórnia Zeta Audiovisual (Teraz albo nigdy, Trzy metry nad niebem, Tylko Ciebie chcę). Pierwszy sezon będzie składać się z ośmiu odcinków i zostanie w całości nakręcony w rozdzielczości 4K.


Elite / Szkoła dla elity (2018) | serial, sezon 1 | 16+ | UHD/4K | można pobrać | polskie napisy

Kiedy do ekskluzywnej hiszpańskiej szkoły trafia trójka pochodzących z klasy robotniczej uczniów, dochodzi do tragedii.

W rolach głównych: Danna Paola, Miguel Herrán, María Pedraza
Obsada: Danna Paola, Miguel Herrán, María Pedraza, Itzan Escamilla, Miguel Bernardeau, Jaime Lorente, Álvaro Rico, Arón Piper, Mina El Hammani, Ester Expósito, Omar Ayuso
Gatunki: Seriale i programy, Seriale i programy kryminalne, Programy i seriale dla nastolatków, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Thrillery telewizyjne
Kategorie:Trzymające w napięciu
Twórcy: Carlos Montero, Darío Madrona

“Wypasione imprezy, bogate dzieciaki, seks, narkotyki, problemy okresu dojrzewania… Co może pójść nie tak?


Czytaj również:

Premiery i aktualizacje w ofercie HBO GO Polska (03.09.2018)

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska cd., filmy usunięte i nowe seriale przeznaczone do usunięcia, w tym serial „The Expanse” (2015) (01.09.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner