Netflix Polska – polskie napisy i lektor (03.06.2016)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 0]

Polskie napisy pojawiły się dziś w filmie The Bugs Bunny Road Runner Movie (1979), Carpool / Bajzel na kółkach (1996) oraz zaczęły się pojawiać w serialu Blue Mountain State (2010) (brakuje już tylko w S1E1 i S2E1).

Polski lektor zaczął się pojawiać w serialu Sense8 (2015) – jest dostępny w S1E1 i S1E2.

KOMENTARZE:

10 myśli nt. „Netflix Polska – polskie napisy i lektor (03.06.2016)

 1. pytanie troche z innej beczki: czy jak macie pamietniki wampirów to zamiast angielskiego dopisku new episodes jak jest normalnie jest cos takiego NYE EPISODER ???nie wiem w jakim jezyku to jest ale to chyba tylko potwierdza to co w komentarzach w poprzednich newsach pisało kilku innych użytkowników ze cos jest schranione z serwami i te braki lektora w niektórych odcinkach do róznych serii mogą być tym spowodowane:( czyli odcinki sa gdzies na netfliksie w świecie z pl audio, tylko nie wiadomo gdzie i trzeba czekać aż to poprawia 🙁

  • chyba wszystkim się tak wyświetla,jest to z języka duńskiego…ostatnio w pracy sie nudziłem i sprawdziłem większość dostępnych krajów na VPN ale nigdzie nie znalazłem brakującego polskiego audio,jedynie napisy np. 3 sezon under the dome jest cały z polskimi napisami oraz jeden z odcinków 2 sezonu how to get away with murder…obydwa niedostepne u nas,ogólnie wszedzie polskie audio znikło same napisy są w tym coraz więcej pozycji których niema w żadnych wykazach!

   • Czyli mam nadzieje, że w najbliższym czasie możemy się spodziewać u nas Under the dome 3 sezon i How to get away with murder 2 sezon.

   • Under the dome 3 obejrzałem na Canal+.
    Uwierz, że nie warto czekać 🙂

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...