Netflix Polska: Premiery i aktualizacje, nowy film przeznaczony do usunięcia (18.01.2019)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 4]

netflix Grace and Frankie S5
5. sezon Grace and Frankie / Grace i Frankie (2015) | serial, sezon 1-5 | 16+ | 8,43/10 | UHD/4K | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 8.3/10

Opis Netflix: Bohaterki nominowanego do Emmy serialu nie przyjaźnią się, ale gdy mężowie opuszczają je, by zostać parą, układna Grace i ekscentryczna Frankie zbliżają się do siebie.

W rolach głównych: Jane Fonda, Lily Tomlin, Martin Sheen
Obsada: Jane Fonda, Lily Tomlin, Martin Sheen, Sam Waterston, June Diane Raphael, Brooklyn Decker, Ethan Embry, Baron Vaughn
Gatunki: Dramaty telewizyjne, Programy komediowe, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Uczuciowe, Dziwaczne, Błyskotliwe, Zabawne
Twórcy: Marta Kauffman, Howard J. Morris

Za rolę w tym serialu komediowym Lily Tomlin była nominowana do czterech nagród Emmy i do Złotego Globu.

 

Sezon 1: Grace i Frankie, zaprzyjaźnione oponentki, od nowa uczą się wzajemnych relacji, gdy ich mężowie porzucają je z powodu męskiego romansu, który ich połączył.

Sezon 2: Grace i Frankie wiele razem przeszły i choć łączy je dość nietypowa więź, bezustannie działają sobie nawzajem na nerwy.

Sezon 3: Grace i Frankie starają się rozkręcić nowy interes, uporać się z rodzinnymi problemami, a przede wszystkim — pozostać przyjaciółkami.

Sezon 4: Grace i Frankie zaliczają wzloty i upadki w biznesie oraz sprawach rodzinnych i uczuciowych, mierząc się jednocześnie z wyzwaniami, jakie niesie starzenie się.

Sezon 5: Był czas na rodzinne kłótnie. Teraz pora na zmagania z problemami w pracy, starzeniem się i sprawami sercowymi. Na szczęście Grace i Frankie mają siebie.


netflix American Crime Story S2
2. sezon serialu American Crime Story (2016) | serial, sezon 1-2 | 16+ | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 8.4/10

Opis Netflix: Antologia przedstawiająca fabularyzowane wersje słynnych spraw kryminalnych z USA, w tym proces O. J. Simpsona oraz morderczy szał Andrew Cunanana w roku 1997.

W rolach głównych: Cuba Gooding Jr., Sarah Paulson, John Travolta
Obsada: Cuba Gooding Jr., Sarah Paulson, John Travolta, Courtney B. Vance, Sterling K. Brown, Kenneth Choi, Christian Clemenson, Bruce Greenwood, Nathan Lane, David Schwimmer, Chris Bauer, Jordana Brewster, Selma Blair, Connie Britton, Edgar Ramírez, Darren Criss, Ricky Martin, Penélope Cruz
Gatunki: Dramaty telewizyjne, Seriale i programy kryminalne, Amerykańskie seriale i programy
Twórcy: Scott Alexander, Larry Karaszewski

Dziewięć nagród Emmy, w tym dla aktorów: Sary Paulson, Courtneya B. Vance’a i Sterlinga K. Browna, oraz samego serialu.

 

Sezon 1: Serial analizuje zawiłości procesu O.J. Simpsona, odsłaniając zakulisowe zagrywki obu stron — obrony i oskarżycieli.

Sezon 2: Rekonstrukcja wydarzeń, które w 1997 r. doprowadziły Andrew Cunanana do popełnienia serii morderstw. Jego ofiarą padł między innymi modowy mogul Gianni Versace.11 odcinek 3. sezonu The Good Place / Dobre Miejsce (2016) | serial, sezon 1-3 | 13+ | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 8.1/10

Opis Netflix: W wyniku zbiegu okoliczności skupiona na sobie Eleanor Shellstrop trafia po śmierci do Dobrego Miejsca. Pragnie tam pozostać, więc postanawia zostać lepszym człowiekiem.

W rolach głównych: Kristen Bell, Ted Danson, William Jackson Harper
Obsada: Kristen Bell, Ted Danson, William Jackson Harper, Jameela Jamil, D’Arcy Carden, Manny Jacinto
Gatunki: Seriale i programy, Programy komediowe, Sitcomy, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Dziwaczne, Błyskotliwe
Twórca: Michael Schur

W tym niebiańskim serialu komediowym, który zdobył nagrodę Critics’ Choice, występują Kristen Bell i Ted Danson.

 

Sezon 1: Eleanor Shellstrop była za życia złą osobą, ale po śmierci niespodziewanie trafiła do dobrego miejsca. Teraz musi udowodnić, że dobrze trafiła.

Sezon 2: Eleanor w ostatnim sezonie poznała szokującą prawdę o Dobrym Miejscu. Teraz musi zapomnieć o tym, co się wydarzyło, i zacząć swoje życie po śmierci na nowo.

Sezon 3: Dzięki reinkarnacji Eleanor i jej przyjaciele wracają na Ziemię. Mają teraz kolejną szansę na podjęcie decyzji, które pozwolą im się znaleźć w Dobrym Miejscu.

S3O11 – 11. Chidi i Nóż Czasu – 22 min

netflix the good place S3E11

Michael i reszta udają się na ważne spotkanie w Międzywymiarowej Izbie Obleśnych Placków. Janet odnawia kontakty z niegdyś bliską jej osobą.


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...