Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie – 17 stycznia 2020

Facebooktwitter


Oferta
Netflix Polska powiększyła się dziś o nowy serial i siedem nowych filmów, w tym pięć polskich produkcji. Dwa seriale debiutują dziś z nowymi sezonami.

Dzisiejsze nowości

2. sezon Sex Education (2018) | serial, sezon 1-2 | UHD, 4K, HDR, Dolby Vision  | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Nieśmiały Otis o seksie wie naprawdę wiele — w końcu jego mama jest terapeutką. Zbuntowana Maeve proponuje mu więc udzielanie seksporad w szkole.

Na ekranie Gillian Anderson („Z Archiwum X”, „Upadek” ) i Asa Butterfield („Hugo i jego wynalazek”, „Gra Endera”).

 

Sezon 1.: 8 odcinków – Nieśmiały Otis o seksie wie naprawdę wiele — w końcu jego mama jest terapeutką. Zbuntowana Maeve proponuje mu więc udzielanie seksporad w szkole.

Sezon 2.: 8 odcinków od 17.01.2020 – Otis wreszcie nieco się rozluźnia — być może nawet za bardzo. W międzyczasie do licznych osobistych problemów uczniów dochodzi szkolna epidemia chlamydii.

W rolach głównych: Asa Butterfield, Gillian Anderson, Ncuti Gatwa
Twórcy: Laurie Nunn

Gatunki: Seriale i programy dla nastolatków, Brytyjskie seriale i programy, Dramaty telewizyjne, Seriale komediowe
Kategorie: Sprośny, Uczuciowy, Prześmiewczy

Drugi sezon serialu „Sex Education” już dostępny, więc czas na szybką powtórkę. Ile zapamiętaliście z pierwszych lekcji? Spokojnie, dzisiaj nie będzie kartkówki. Przygotowaliśmy ściągę z pierwszego sezonu.4. sezon Hip-Hop Evolution / Ewolucja hip-hopu (2016) | serial, sezon 1-4 |  6 / 10 | można pobrać | polskie napisy

Opis Netflix: Ten serial dokumentalny zawierający wywiady z raperami, didżejami i producentami pozwala prześledzić dynamiczny rozwój kultury hip-hopowej od lat 70. do 90.

W rolach głównych: Shad Kabango

Ten serial dokumentalny, którego gospodarzem jest raper Shad, zdobył nagrodę Peabody’ego oraz międzynarodową Emmy.

 

Sezon 1: Ten serial dokumentalny zawierający wywiady z raperami, didżejami i producentami pozwala prześledzić dynamiczny rozwój kultury hip-hopowej od lat 70. do 90.

Sezon 2: Sezon 2 opowiada o najbardziej wpływowych artystach i scenach hip-hopowych lat 80. i 90. Na ekranie pojawią się i 2 Live Crew, i Tupac Shakur, i Notorious B.I.G.

Sezon 3: Tupac, Biggie, Lil’ Kim, Jay-Z… Znawcy tematu opowiadają całą prawdę o artystach, których rymy ukształtowały kulturę amerykańskiego hip-hopu w latach 90.

Sezon 4.: 4 odcinki od 17.01.2020 – Nowa era hip-hopu to nie tylko Kanye West, Pharrell Williams i 50 Cent, ale też czas podziemnej sceny Południa, superproducentów i mikstejpów.

 

Gatunki: Kanadyjskie programy i seriale, Seriale dokumentalne, Dokumentalne, Dokumentalne filmy muzyczne i koncertowe, Dokumenty społeczno-kulturalne, Filmy muzyczne i musicale, Hip-hop
Kategorie: Prowokacyjne, Mocne

A Fall from Grace / Upadek Grace (2020)
film – 2g0m – polskie napisy i lektor

Delikatna i praworządna Grace przyznaje się do zabójstwa swojego nowego męża. Broniąca jej młoda adwokat podejrzewa, że prawda jest nieco bardziej skomplikowana.

UHD, 4K, HDR, Dolby Vision, Dolby Atmos

W rolach głównych: Crystal Fox, Phylicia Rashad, Cicely Tyson

Gatunki: Filmy kryminalne, Dramaty kryminalne, Dramaty, Thrillery, Thrillery kryminalne
Kategorie: Przerażający, Trzymający w napięciu

Ares (2020)
serial – polskie napisy i lektor

Ambitna studentka amsterdamskiej uczelni marzy o awansie społecznym i dołącza do elitarnego stowarzyszenia. Nie wie, że jego członkowie skrywają przerażającą tajemnicę.

UHD, 4K

Sezon 1.: 8 odcinków od 17.01.2020 – Ambitna studentka amsterdamskiej uczelni marzy o awansie społecznym i dołącza do elitarnego stowarzyszenia. Nie wie, że jego członkowie skrywają przerażającą tajemnicę.

W rolach głównych: Jade Olieberg, Tobias Kersloot, Lisa Smit

Gatunki: Dramaty telewizyjne, Horrory telewizyjne
Kategorie: Mroczny, Trzymający w napięciu

Baby Bumps / Mamy 2 mamy (2017)
film – 1g30m – polski lektor

Różne jak ogień i woda, ale mieszkające pod jednym dachem matka i córka zachodzą w ciążę w tym samym czasie.

W rolach głównych: Juliette Binoche, Camille Cottin, Lambert Wilson

Gatunki: Filmy francuskie, Komedie

Daddy / Tato (1995)
film – 1g50m – polska produkcja

Rozwiedziony filmowiec pragnący wychowywać siedmioletnią córkę postanawia ją porwać, gdy sąd przyznaje prawa do opieki jej chorej psychicznie matce.

W rolach głównych: Bogusław Linda, Dorota Segda, Krystyna Janda

Gatunki: Dramaty, Filmy polskie, Dramaty polskie
Kategorie: Wzruszający

Deserter’s Gold / Złoto dezerterów (1998)
film – 1g58m – polska produkcja

Kontynuacja hitu kina komediowego. Weterani I wojny światowej otrzymują zadanie wykradzenia złota z nazistowskiego banku, by wesprzeć ruch oporu walczący z okupantem.

W rolach głównych: Marek Kondrat, Bogusław Linda, Wiktor Zborowski

Gatunki: Akcja i przygoda, Komedie akcji, Filmy akcji i przygodowe o tematyce wojskowej, Kryminalne filmy akcji i przygodowe, Komedie, Filmy kryminalne, Filmy o napadach, Komedie kryminalne, Filmy polskie, Polish Action & Adventure, Komedie polskie
Kategorie: Prześmiewczy

Don’t Leave Me / Nie zostawiaj mnie (2018)
film – 1g20m – polska produkcja

Wyobcowany nastolatek Sid staje przed wielkimi wyzwaniami, gdy musi odnaleźć się w gronie nowych kolegów i po raz pierwszy w życiu się zakochuje.

W rolach głównych: Maciej Cymorek, Kamil Kula, Anna Karczmarczyk

Gatunki: Dramaty, Filmy polskie, Dramaty polskie, Kino niezależne
Kategorie: Mroczny, Wzruszający

Erratum (2010)
film – 1g30m – polska produkcja

Podczas podróży służbowej Michał wraca do życia, które zostawił za sobą. Krótka wizyta w rodzinnych stronach zamienia się w długą odyseję w przeszłość.

W rolach głównych: Tomasz Kot, Ryszard Kotys, Tomasz Radawiec

Gatunki: Dramaty, Filmy polskie, Dramaty polskie
Kategorie: Oszczędny w środkach

Nailed It! Germany / Nailed It! Niemcy (2020)
serial – polskie napisy i lektor

W tym zabawnym talent show amatorscy mistrzowie kuchni próbują (z raczej marnym skutkiem) odtworzyć fantastyczne słodkości. W końcu 5000 euro piechotą nie chodzi.

UHD, 4K

Sezon 1.: 6 odcinków od 17.01.2020 – W tym zabawnym talent show amatorscy mistrzowie kuchni próbują (z raczej marnym skutkiem) odtworzyć fantastyczne słodkości. W końcu 5000 euro piechotą nie chodzi.

W rolach głównych: Angelina Kirsch, Bernd Siefert

Gatunki: Reality TV, programy rozrywkowe i talk-show, Seriale kulinarne i podróżnicze, Reality TV z elementem rywalizacji, Seriale familijne do wspólnego oglądania, Niemieckie programy i seriale, Reality TV
Kategorie: Pogodny

Pan Tadeusz (1999)
film – 2g28m -polska produkcja

Wyreżyserowana przez Andrzeja Wajdę ekranizacja polskiej epopei narodowej o dwóch zwaśnionych rodzinach — Soplicach i Horeszkach — żyjących w rosyjskim zaborze w XIX w.

W rolach głównych: Bogusław Linda, Michał Żebrowski, Alicja Bachleda

Gatunki: Filmy i seriale kostiumowe, Filmy na podstawie literatury, Dramaty, Dramaty o tematyce wojskowej, Dramaty romantyczne, Filmy i seriale historyczne, Dramaty historyczne, Filmy polskie, Dramaty polskie, Filmy romantyczne
Kategorie: Romantyczny

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/


Polecamy również

Premiera filmowa w ofercie HBO GO Polska – 17 stycznia 2020

Aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 16 stycznia 2020

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner