Netflix Polska prezentuje oficjalny zwiastun HD 2. sezonu serialu “Marvel: Iron Fist”

Facebooktwitter

netflix Marvel Iron Fist
Netflix Polska zaprezentował dziś również oficjalny zwiastun HD 2. sezonu serialu Marvel: Iron Fist.

 

W drugim sezonie będziemy obserwować dalszą przemianę Danny’ego, który będzie próbował odnaleźć swoją drogę w obcym i brutalnym świecie, poznając przy tym prawdę o samym sobie. W tym sezonie Danny przyrzekł, że po odejściu Matta Murdocka, to on weźmie na siebie misję ochrony miasta. Jednak dramatyczny bieg wydarzeń sprawia, że on sam znajduje się w niebezpieczeństwie. Danny musi zmierzyć się ze swoimi przeciwnikami, aby uchronić nie tylko miasto, ale także bliskie mu osoby.


Tej broni nie trzymasz. Tą bronią walczysz.

W drugim sezonie ​Marvel: Iron Fist wystąpią: Finn Jones (Danny Rand), Jessica Henwick (Colleen Wing), Sacha Dhawan (Davos), Tom Pelphrey (Ward Meachum), Jessica Stroup (Joy Meachum), Simone Missick (Misty Knight) oraz po raz pierwszy Alice Eve w roli Mary Walker.

Nowy Jork szykuje się do wojny, ale Danny Rand nie zamierza się wycofać. Przecież nie na darmo mówią na niego Iron Fist.

Premiera 2. sezonu serialu „Marvel: Iron Fist” została zaplanowana na 7 września 2018 r. — tylko w ofercie Netflixa.


Marvel: Iron Fist (2017) | serial, sezon 1 | 16+ | UHD/4K/HDR/Dolby Vision | polskie napisy i lektor
IMDb: 6.7/10

Uznany za zmarłego Danny Rand powraca po piętnastu latach. Uzbrojony w moc Iron Fist ma zamiar odzyskać własną przeszłość i wypełnić swoje przeznaczenie.

W rolach głównych: Finn Jones, Jessica Henwick, David Wenham
Obsada: Finn Jones, Jessica Henwick, David Wenham, Jessica Stroup, Tom Pelphrey
Gatunki: Seriale i programy, Seriale i programy kryminalne, Seriale akcji i przygodowe, Seriale o superbohaterach i bohaterach komiksów, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Scott Buck

Sezon 1: Danny Rand, kiedyś uznany za zmarłego, powraca po piętnastu latach. Uzbrojony w moc Iron Fist chce odzyskać swoją przeszłość i wypełnić przeznaczenie.


Czytaj również:

Netflix: ROMA – zapowiedź filmu Alfonso Cuaróna

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska, filmy i seriale usunięte oraz nowe przeznaczone do usunięcia (16.08.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner