Netflix Polska: The Crown – pierwsze zdjęcia z 3. sezonu!

Facebooktwitter

Netflix the crown s3
Netflix udostępnił wczoraj pierwsze zdjęcie z trzeciego sezonu serialu The Crown z Olivią Colman w roli królowej Elżbiety II.

Dziś Netflix udostępnił kolejne zdjęcia z trzeciego sezonu serialu The Crown. Przedstawiają one Helenę Bonham Carter jako księżniczkę Małgorztę i Bena Danielsa w roli Antony’ego Armstronga-Jonesa.

O serialu:
The Crown to historia dwóch z najsłynniejszych adresów świata: Pałacu Buckingham i 10 Downing Street, oraz intryg i romansów kryjących się za ważnymi wydarzeniami, które wywarły decydujący wpływ na drugą połowę XX wieku. Dwa dwory pod jedną koroną.

netflix the crown poster bottom

The Crown (2016) – serial, sezon 1-2 | 16+ | 8,48/10 | UHD/4K | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 8.7/10

Serial ukazuje kulisy wielkich namiętności i walk o polityczne wpływy na dworze królowej Elżbiety II, a także wydarzenia, które kształtowały historię drugiej połowy XX w.

W rolach głównych: Claire Foy, John Lithgow, Matt Smith
Gatunki: Seriale i programy, Brytyjskie seriale i programy, Seriale i programy historyczne, Dramaty telewizyjne, Filmy kostiumowe
Twórca: Peter Morgan

Złoty Glob dla Claire Foy i najlepszego serialu dramatycznego, a także nagroda Emmy dla Johna Lithgowa.

 

Sezon 1: Młodziutka Elżbieta wstępuje na tron i musi nauczyć się godzić ze sobą sprawy wielkiej polityki i życie prywatne. Nigdy nie przypuszczała, że będzie to aż tak trudne.

Sezon 2: Rozpoczyna się nowa epoka, a królowa Elżbieta usiłuje odnaleźć się w zmieniającym się świecie, jednocześnie walcząc o monarchię i swoje małżeństwo.


Czytaj również:

Teraz jeszcze łatwiej sprawdzisz, co nowego w Netflix… na telewizorze – info prasowe

Netflix Polska: Filmowe premiery w ofercie (18.07.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner