Netflix potwierdza powstanie drugiego sezon serialu „Kierunek: Noc”

Facebooktwitter

Netflix seriale

Emocjonujący teaser z udziałem obsady potwierdza plany serwisu Netflix na drugi sezon serialu „Kierunek: Noc”.

„Kierunek: Noc” to opowieść o pasażerach lotu z Brukseli, którzy starają się zachować człowieczeństwo w obliczu kosmicznej katastrofy. Wczoraj Netflix potwierdził, że ten wyjątkowy thriller będzie miał swoją kontynuację w postaci drugiego sezonu. Jak mówi twórca i scenarzysta serialu Jason George: „Jesteśmy bardzo poruszeni reakcją widzów na serial »Kierunek: Noc«. Z radością informuję, że rozpoczniemy produkcję drugiego sezonu. To naprawdę niesamowite, jak fani na całym świecie pokochali międzynarodową ekipę i pasażerów lotu BE 21. Nie możemy się już doczekać, aż będziemy mogli pokazać im dalszy ciąg ich podróży”.


Into the Night / Kierunek: Noc (2020) | serial

Pasażerowie i załoga porwanego nocnego samolotu próbują prześcignąć słońce, gdy tajemnicze kosmiczne zjawisko sprowadza na świat kataklizm.

W ofercie od: 2020-05-01

Serial Kierunek: Noc to historia inspirowana książką Starość aksolotla autorstwa Jacka Dukaja, który to wraz z Tomkiem Bagińskim jest także producentem wykonawczym serialu. W Kierunek: Noc zobaczymy między innymi Ksawerego Szlenkiera, który wcieli się w postać Jakuba.

Historię rozpoczyna katastrofalne w skutkach zjawisko słoneczne, które sprawia, że gwiazda zaczyna niszczyć wszystko na swojej drodze. Akcja toczy się wokół pasażerów i członków załogi nocnego lotu z Brukseli, którzy postanawiają obrać kurs na zachód, aby szukać schronienia w mroku. Na pokładzie samolotu o przeżycie walczą bogaci i biedni, młodzi i starzy, cywile i wojskowi pochodzący z różnych środowisk i mówiący różnymi językami. Wszystkich ich łączy jedno: wola przetrwania końca świata – za wszelką cenę


Polecamy również

Netflix Polska: premiery i aktualizacje w ofercie – „Snowpiercer”, „PNL – Dans la légende tour” i „Zaginiony pianista”

Premiera filmu „Kraina lodu II” w ofercie HBO GO Polska

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner