Netflix prezentuje nowe materiały dotyczące premierowych tytułów

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.5]

netflix-inferno-bg1-1Netflix opublikował wczoraj nowe materiały wideo dotyczące swoich produkcji, których premiery przewidziane są na kilka najbliższych tygodni.

Inferno (2016) – dokument, premiera 28 października 2016 r.
Dzięki niesamowitym ujęciom erupcji oraz płynącej lawy Werner Herzog uchwycił prawdziwą potęgę wulkanów i ich znaczenie w tubylczych praktykach duchowych.

„Wszystkim zagraża gniew natury. Film dokumentalny — Netflix Original — Wernera Herzoga, Inferno, pojawi się w serwisie Netflix już 28 października.

Najnowszy film dokumentalny Wernera Herzoga, Inferno, jest podróżą do najbardziej aktywnych na świecie wulkanów, wypełnionych rozgrzaną do czerwoności magmą. Filmowiec zabiera widzów w jedną z najbardziej ekstremalnych wypraw w swojej karierze. Od Korei Północnej przez Etiopię i archipelag Vanuatu po Islandię — we wszystkich tych miejscach wśród ludzi krążyły opowieści, które nadawały sens istnieniu wulkanów. Jednak jak mówi Herzog: „wulkany o nas nie dbają”. W filmie Inferno Herzog we współpracy z uznanym wulkanologiem Clive‘em Oppenheimerem przyglądają się nie tylko rozsianym po całym świecie wulkanom, ale również wierzeniom ludzi, których obiektem kultu były ogniste moce.

Herzog i Oppenheimer po raz pierwszy spotkali się przed dziesięcioma laty na zboczu wulkanu Erebus, na Antarktyce, podczas zdjęć do filmu Spotkania na krańcach świata. Ich najnowszy film jest nieustannym poszukiwaniem. Oppenheimer odwiedza indonezyjskie jezioro Toba, w którego miejscu 74 tys. lat temu doszło do jednego z najpotężniejszych wybuchów w historii istnienia człowieka. Oppenheimer i Herzog jadą także na wulkan Sinabung, gdzie w ostatniej chwili udaje im się uciec przed śmiertelnie niebezpieczną erupcją. Następnym celem jest Jawa i Gunung Merapi — jeden z najbardziej czczonych indonezyjskich wulkanów. Twórcy odwiedzają najgorętszą pustynię na ziemi, w Etiopii, Islandię, a także — co zaskakujące — centrum Korei Północnej. Podczas podróży pasjonaci przyglądają się niezwykle dzikim i zróżnicowanym opowieściom o wulkanach i ich znaczeniu. Jednym z przykładów jest północnokoreański wulkan Pektu-san, który władze reżimu uważają za miejsce narodzin narodu koreańskiego i rewolucji. Obiektem zainteresowania twórców jest także Codex Regius — niezwykle cenny staroislandzki rękopis z X wieku, w którym opisano erupcję wulkanu. Film Inferno to Herzog w najlepszym wydaniu. Przenosi on oglądających do świata niezwykłych miejsc, dziwnych osób oraz nieprawdopodobnych historii, a przez to pozwala na zgłębienie wiedzy i poznanie nowych faktów.”

The Crown (2016) – serial, premiera 4 listopada 2016
Serial ukazuje kulisy wielkich namiętności i walk o polityczne wpływy na dworze królowej Elżbiety II, a także wydarzenia, które kształtowały historię drugiej połowy XX w.

„Na tronie podnoszącej się po wojnie Wielkiej Brytanii, tracącego siłę imperium, zasiada młoda kobieta, która traktuje panowanie jako obowiązek. Serial The Crown ukazuje świat pełen intryg i niespodzianek.”

KOMENTARZE:

11 myśli nt. „Netflix prezentuje nowe materiały dotyczące premierowych tytułów

 1. Wśród tarilerow na polskim yt netflixa nie ma zwiastuna Trollhunters… szkoda, obawiam sie ze kolejna animacja (po Voltronie) ominie nasz kraj 🙁
  Ciekawe w ogole czy jest szansa ze w ciagu np roku Voltrona dodadza do bazy

 2. Mam nadzieję, że pisanie o Amazon Prime, Amazon Video etc. nie jest tu zabronione. 🙂

  https://www.facebook.com/thegrandtour/videos/509212009277345/?comment_id=509222702609609&reply_comment_id=509229029275643&comment_tracking=%7B%22tn%22%3A%22R9%22%7D

  The Grand Tour – „This could be so expensive…. The Grand Tour streams weekly on Amazon Prime Video beginning 18th of November.”

  Jakub Mráz – „Hey The Grand Tour I read once in the comments there will be an alternative for those of us who don’t live in a country with Amazon Prime available. How’s that coming along, any info please?”

  The Grand Tour – „Patience. Details will be released.”

  Czyżby przed 18 listopada pojawiłoby więcej informacji i dostępności Amazon Prime, Amazon Video w innych krajach (chociaż z drugiej strony może to być informacja o tym, że w innych krajach to będzie np. w telewizji, może na płytach czy innych usługach VOD, chociaż raczej takich w stylu tych od NC+ czy Cyfrowego Polastu, a nie Netfliksa)? Czy może się to łączyć także z tym, że Amazon.de ma już polską wersję językową (no, mocno wybrakowaną), pomoc techniczną obniżony razem z tym próg darmowej wysyłki do Polski etc.?

  http://antyweb.pl/amazon-w-jezyku-polskim/

  Poza tym ponoć przynajmniej niektóre seriale Amazonu działają w Polsce (ale być może wiele wideo z Amazon Prime, Video etc. może w naszym kraju jednak nie działać). No, i na stronie Amazonu (jak się najedzie kursorem na „Wszystkie kategorie” w lewym górnym rogu) jest jednak napis „Amazon Video (usługa dostępna obecnie w Niemczech i Austrii)” (przynajmniej na razie).

  http://antyweb.pl/amazon-w-jezyku-polskim/#comment-2957041590

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...