Netflix prezentuje zwiastun, plakat i zdjęcia z serialu “Plemiona Europy”

Facebooktwitter

 Netflix seriale

Netflix Polska zaprezentował dziś zwiastun, plakat oraz zdjęcia z nowego serialu Plemiona Europy.

Premiera niemieckiego serialu oryginalnego Plemiona Europy już 19 lutego na Netflix.

Showrunner i twórca serialu Philip Koch: “Plemiona Europy to ukłon w stronę gatunku science fiction. Serial przedstawia ekscytujący świat, który dopiero staje na nogi po tajemniczej katastrofie, a na końcu daje nadzieję na nowy początek dla Starego Kontynentu”. W rolach głównych występują: Emilio Sakraya, Henriette Confurius, David Ali Rashed, Oliver Masucci, Robert Finster i Ana Ularu. Zachwycająca wizualnie przygoda sci-fantasy została wyprodukowana przez producentów Dark, Quirina Berga i Maxa Wiedemanna, a także Maximiliana Vettera z W&B Television.

Netflix seriale

W Plemionach Europy przygody trójki rodzeństwa rozpoczynają się w futurystycznej Europie, która została dotknięta przez tajemniczą katastrofę. “W grudniu 2029 roku technologia nagle zaczęła wariować. Bam! Zgasły światła i nastała ciemność. To było ten moment. Nastało średniowiecze” (Mojżesz, wybawca i samotnik, grany przez Olivera Masucciego). 45 lat później, Europa jest podzielona na mikropaństwa, a ludzie żyją w plemionach. “Teraz Plemiona rządzą naszym kontynentem, Europą” (Varvara z plemienia Wron, grana przez Melikę Foroutan).

Netflix seriale

W centrum wydarzeń znajduje się trójka rodzeństwa Liv, Kiano i Elja z pokojowego plemienia Źródlan, którzy zostają rozdzieleni podczas ataku. Liv grana przez Henriette Confurius: “Myśleliśmy, że będziemy mogli żyć w pokoju na zawsze. Ale myliliśmy się. Moja rodzina gdzieś tam jest. Zrobiłabym wszystko, by ją odzyskać”. Pozostawieni sami sobie, walczą o przetrwanie i ponowne zjednoczenie rodziny: “Bez względu na wszystko, zawsze będziemy trzymać się razem!” (Kiano, grany przez Emilio Sakraya).

Trójka rodzeństwa, trzy miejsca przeznaczenia i ich wspólna nadzieja na życie razem w pokoju: “Do Europy zbliża się wielkie zagrożenie. Musimy je powstrzymać!” (Elja, grany przez Davida Ali Rasheda). Bohaterowie przezwyciężają swoje lęki, wykazują się odwagą i ostatecznie akceptują, że “czasami trzeba zdobyć się na szokujący czyn, aby skierować historię na właściwe tory”. (David Voss ze Szkarłatnej Republiki, grany przez Roberta Finstera).

Plemiona Europy | Oficjalny zwiastun

Opis serialu

Jest rok 2074. W następstwie tajemniczej globalnej katastrofy wybucha wojna między plemionami, które wyłoniły się z ruin Europy. Trójka rodzeństwa z pokojowego plemienia Źródlan – Kiano (Emilio Sakraya), Liv (Henriette Confurius) i Elja (David Ali Rashed) – zostaje rozdzielona i zmuszona do wytyczenia własnych ścieżek w pełnej akcji walce o przyszłość nowej Europy.

Dodatkowe informacje

  • Oszałamiający i ekscytujący serial sci-fi osadzony w Europie w 2074 roku
  • Niemiecki 6-odcinkowy serial oryginalny Netflix pojawi się 19 lutego
  • Wyprodukowany przez producentów wykonawczych z W&B Television: Quirina Berga, Maxa Wiedemanna i Maximiliana Vettera
  • Stworzony przez Philipa Kocha (showrunnera, twórcę, reżysera odcinków 1, 2, 6 i producenta wykonawczego)
  • Obsada: Emilio Skraya, Henriette Confurius, David Ali Rashed, Oliver Masucci, Melika Foroutan, Robert Finster, Ana Ularu

Netflix seriale


O Wiedemann & Berg

Wytwórnia filmowa Wiedemann & Berg Film została założona w 2003 roku przez Quirina Berga i Maxa Wiedemanna, a w 2010 roku dołączyła do niej W&B Television. Od stycznia 2020 roku obie firmy są częścią nowo utworzonego LEONINE Studios. Wśród ponad 120 produkcji znajdują się m.in. nagrodzony Oscarem ŻYCIE NA PODSŁUCHU, dwukrotnie nominowany do Oscara OBRAZY BEZ AUTORA, liczne hity numer jeden, takie jak LUDZIE Z CITY, WHO AM I. MOŻESZ BYĆ KIM CHCESZ, JOY OF FATHERHOOD i WITAMY U HARTMANNÓW. Liczne projekty telewizyjne obejmują kultowy serial 4 BLOCKS (TNT Serie), PAGAN PEAK (Sky) czy pierwszy niemiecki serial Netflix Original DARK, który został uznany za najlepszy serial oryginalny Netflixa przez wiodący amerykański serwis recenzencki “Rotten Tomatoes”. Pionierski duch, duży dorobek obejmujący wiele produkcji, od blockbusterów, przez telewizję linearną, aż po wysokiej klasy dramaty dla partnerów streamingowych, duża widownia i imponująca liczba widzów w kinach, wysoka jakość treści, współpraca z wybitnymi talentami twórczymi oraz niesamowity zespół sprawiły, że Wiedemann & Berg jest jedną z najbardziej utytułowanych wytwórnii filmowych w Niemczech. Nominacje i nagrody dla produkcji Wiedemann & Berg obejmują: Bambi, Bawarską Nagrodę Telewizyjną, Bawarską Nagrodę Filmową, Niemiecką Nagrodę Telewizyjną, Niemiecką Nagrodę Filmową, Złotą Kamerę, Złotą Nimfę, Grimme Award, GQ Award, Europejską Nagrodę Filmową, Hollywood Reporter Award, LA Critics Award, Magnolia Award, Rockie Award, Academy Awards, BAFTA, César, Romy i Złoty Glob.

O Netflix

Netflix to jeden z największych na świecie rozrywkowych serwisów streamingowych, z którego korzysta 204 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali i programów w różnych językach. Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i połączonego z internetem. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania — bez reklam i zobowiązań.


 

Polecamy również

Podróbki sławy – film dokumentalny HBO zaglądający za kulisy świata influencerów zadebiutuje jutro w ofercie HBO GO

Serial fantasy „Cień i kość” zadebiutuje już w kwietniu 2021r. na Netflix – mamy pierwsze zdjęcia

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner