Netflix przyznaje, że znikające ostatnio polskie napisy z różnych seriali zostały usunięte przez pomyłkę

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 0]

nflix_pl-kwadratW wtorek 12.04.2016 r. otrzymaliśmy od naszych czytelników wiele zgłoszeń o znikających polskich napisach w serialach Rick and Morty (2013), Trailer Park Boys (2001), Weeds (2005), Love (2016), The Blacklist (2013), Shadowhunters (2016), Good Morning Call (2016), Gossip Girl (2007), 12 Monkeys (2015), Better Call Saul (2015) i Dexter (2006).

Pracownicy Netflixa tłumaczyli sytuację problemami z licencjami na polskie napisy. Obiecywali, że niedługo problem zniknie i polskie napisy wrócą do tych tytułów.

Wg naszych czytelników, polskie napisy zaczęły wracać na swoje miejsce od późnego wieczora dnia następnego (środa 13.04.2016).

Dziś, przy pomocy serwisu naekranie.pl poznajemy oficjalne stanowisko Netflixa w tej sprawie: „… Netflix poinformował, że to zdarzenie to nie jest związane ani z błędem technicznym, ani też problemami licencyjnymi. Napisy do seriali usunięte zostały przez pomyłkę i od środowego wieczora rozpoczęto przywracanie ich do serwisu. …”.

Ręce opadają…

KOMENTARZE:

17 myśli nt. „Netflix przyznaje, że znikające ostatnio polskie napisy z różnych seriali zostały usunięte przez pomyłkę

 1. Boze,ale wy naiwni jestescie. ”ważne,ze sie starają”. błagam was, Nie zesrajcie się, ich seriale,które nam oferują DAWNO są do obejrzenia na torrentach itp.
  A to co robią to patola dobra. W Stanach ludzie by dawno zrezygnowali za takie akcje.
  A my czekamy na napisy do starych seriali i filmów.
  I płacimy prawie 50zł. Brawo

   • napisałem PRAWIE 50zł. Kurs jest rózny, ale zazwyczaj do 45. Jest to wciąż wiele!

   • Człowieku zapłaciłem ostatnio 49 zł za dwa bilety do multikina na durny film Hardcore Henry czyli można powiedzieć że je wyrzuciłem, a Ty piszesz że 45 zł miesięcznie za dostęp do tylu seriali to drogo? Weź się za dobrą robotę lepiej.

   • ps. idz w srodę, bedziesz miał za 2 bilety 28zł. (1x – 14zł) lol.
    pzdr.

   • jesli biblioteka netflixa dorówna choć w połowie tego co maja w stanach, wtedy z przyjemnoscia oddam im moje pieniadze. Teraz? nie warto.

  • Proszę cię wolę zapłacić te 50 zł i mieć dostęp do starszych i nowszych seriali lub filmów niż płacić podobną cenę za kablówkę.

   Po drugie wolę zapłacić niż ściągać torrenty i mieć wszystko za darmo.

  • Nie do końca się z Tobą zgadzam, fakt że na torrentach wszystko można znaleźć co najnowsze, ale jakość napisów, lektora, kopii filmów często żenująca. Lubię oglądać filmy w dobrej jakości, nie tracąc czasu na wyszukiwanie ich, ściąganie, odtwarzanie. A poza tym można się dzielić opłatą za Netflixa. I jeszcze jedna uwaga: nie zawsze to co jest najnowsze, znaczy że jest najlepsze. Zobacz ile powstaje kontynuacji filmów z lat 80-tych, czy 90-tych.

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...