Netflix i Spin Master Corp. przedstawiają nowy serial animowany dla przedszkolaków „Mighty Express”

Facebooktwitter

Netflix i Spin Master Corp. ogłaszają nowy animowany komputerowo serial realizowany przez twórcę i producentów wielokrotnie nagradzanego „Psiego patrolu”.

Netflix i Spin Master Corp. wspólnie zapowiadają nowy animowany komputerowo serial zatytułowany „Mighty Express”, realizowany przez twórcę i producentów wielokrotnie nagradzanego „Psiego patrolu”.

Premiera serialu odbędzie się we wrześniu 2020r. w serwisie Netflix, a jego pierwszy sezon będzie obejmował 52 jedenastominutowe odcinki.

Producentami wykonawczymi serialu są wiceprezes wykonawcza Spin Master Entertainment Jennifer Dodge oraz współzałożyciel i jeden z prezesów Spin Master Ronnen Harary. Miejscem akcji „Mighty Express” będzie rozległy świat pełen niesamowitych przygód z udziałem dzieci i przyjaznych pociągów.

„Spin Master Entertainment posiada rozległe doświadczenie w tworzeniu wciągających historii i sympatycznych postaci adresowanych do przedszkolaków na całym świecie. Jak nikt inny potrafimy sięgać po klasyczne, ukochane przez dzieci motywy i wzbogacać je o innowacyjne elementy, fascynującą fabułę i wysokiej jakości animację, w rezultacie uzyskując niespotykane dotychczas rezultaty. Bardzo cieszy nas wizja współpracy z serwisem Netflix i możliwość opracowania franczyzy na różne platformy”, opowiada wiceprezes wykonawcza Jeninifer Dodge.

Autorem „Mighty Express” jest Keith Chapman, twórca „Psiego patrolu”. Serial będzie największą jak dotąd produkcją Spin Master Entertainment, realizowaną we współpracy z Atomic Cartoons, nagradzanym studiem animacji z Vancouver. Dzieci w wieku przedszkolnym (oraz ich rodziny) z pewnością pokochają przedstawiony w serialu fantazyjny świat, w którym dzieci przeżywają wspaniałe przygody wraz ze swoimi kolejowymi przyjaciółmi.


Mighty Express (2020) | serial animowany, sezon 1, 52 odcinki

Opis Netflix: W wesołej krainie gęsto poprzecinanej torami kolejowymi sympatyczne lokomotywy i ich młodzi maszyniści dbają o to, by wszystkie przesyłki zawsze docierały na czas.

Gatunki: Seriale dla dzieci, Telewizyjne kreskówki
Kategorie: Emocjonujący


Polecamy również

Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – 16 lutego 2020

Aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 15-16 lutego

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner