Netflix udostępnia zwiastun i plakat filmu „Nie patrz w górę” z Jennifer Lawrence i Leonardo DiCaprio w rolach głównych

Facebooktwitter

Netflix filmy

Netflix udostępnia zwiastun i plakat filmu Nie patrz w górę.

Studentka astronomii Kate Dibiasky (Jennifer Lawrence) i jej profesor dr Randall Mindy (Leonardo DiCaprio) odkrywają, że po Układzie Słonecznym krąży kometa. Problem w tym, że znajduje się ona na kursie kolizyjnym z Ziemią – i jakby tego było mało – nikt się tym nie przejmuje. Okazuje się, że próba ostrzeżenia ludzkości przed zabójczym zagrożeniem wielkości Mount Everestu prowadzi do wielu niezręcznych sytuacji. Z pomocą dr. Oglethorpe’a (Rob Morgan) Kate i Randall szturmują media. Zaczynają od biura beztroskiej prezydent Orlean (Meryl Streep) i jej spolegliwego syna Jasona (Jonah Hill), który jest też szefem jej sztabu, a kończą w rozrywkowym porannym programie The Daily Rip prowadzonym przez Brie (Cate Blanchett) i Jacka (Tyler Perry). Do zderzenia komety z Ziemią zostało tylko sześć miesięcy, a opanowanie 24-godzinnego cyklu obiegu informacji i przyciągnięcie uwagi zafascynowanej mediami społecznościowymi opinii publicznej, zanim będzie za późno, okazuje się szokująco komicznym doświadczeniem. Co trzeba zrobić, by świat po prostu spojrzał w górę?

Nie patrz w górę | Oficjalny zwiastun

Autorem scenariusza i reżyserem Nie patrz w górę jest laureat Oscara® Adam McKay („Big Short”). W pozostałych rolach wystąpią: Mark Rylance, Ron Perlman, Timothée Chalamet, Ariana Grande, Scott Mescudi (znany jako Kid Cudi), Himesh Patel, Melanie Lynskey, Michael Chiklis i Tomer Sisley.

Scenariusz i reżyseria: Adam McKay
Pomysłodawcy historii: Adam Mckay i David Sirota
Producenci: Adam McKay, p.g.a. i Kevin Messick, p.g.a
Zdjęcia: Linus Sandgren, ASC, FSF
Scenografia: Clayton Hartley
Montaż: Hank Corwin, ACE
Kostiumy: Susan Matheson
Muzyka:
Nicholas Britell

Obsada: Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence, Rob Morgan, Jonah Hill, Mark Rylance, Tyler Perry, Timothée Chalamet, Ron Perlman, Ariana Grande, Scott Mescudi, Himesh Patel, Melanie Lynskey, Michael Chiklis, Tomer Sisley, Cate Blanchett oraz Meryl Streep

Premiera filmu Nie patrz w górę w ofercie Netflix zaplanowana jest na 24 grudnia 2021r., a w wybranych kinach film będzie dostępny już od 10 grudnia.

Netflix filmy

Informacje o serwisie Netflix
Netflix to jeden z największych na świecie rozrywkowych serwisów streamingowych, z którego korzysta 214 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali i programów w różnych językach. Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i połączonego z internetem. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania – bez reklam i zobowiązań.


 

Polecamy również

Drugi sezon serialu Max Original „Przybysze” zadebiutuje w ofercie HBO GO już na początku grudnia

Netflix udostępnia zwiastun oraz plakat filmu familijnego „Dawid i Elfy” w reżyserii Michała Rogalskiego

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner