Netflix zapowiada program z udziałem Jaya Chou – „J-Style Trip”

Facebooktwitter

Pierwszy magiczny program podróżniczy w języku chińskim, z udziałem mandaryńskiego gwiazdora pop — Jaya Chou — i innych sław chińskiej sceny rozrywkowej, którego globalna premiera będzie miała miejsce 21 marca w serwisie Netflix.

TAJPEJ, 10 marca 2020 r.Netflix, , jeden z największych na świecie rozrywkowych serwisów streamingowych, zapowiedział dziś, że 21 marca będzie miała miejsce globalna premiera programu „J-Style Trip”, który został zrealizowany we współpracy z mandaryńskim gwiazdorem pop, Jayem Chou.

Program „J-Style Trip” jest realizowany bez scenariusza. W każdym odcinku usłyszymy jeden z hitów Jaya. Dla fanów z całego świata to pierwsza w historii okazja, by zobaczyć prywatne życie Jaya i jego utalentowanych znajomych, dzięki którym na ekranie zobaczymy mnóstwo magicznych chwil przepełnionych humorem i autentyczną przyjaźnią.

W poszczególnych odcinkach programu Jay odwiedzi osiem miejsc na trzech kontynentach: Gold Coast, Innsbruck, Paryż, Singapur, Tokio, Shenzhen, Tajpej i Wiedeń. Tłem dla oglądanych tam atrakcji i widoków będą popularne i uwielbiane piosenki artysty. Współgospodarzami programu „J-Style Trip” będą goście specjalni — gwiazdy reprezentujące świat chińskojęzycznej rozrywki.

Ten magiczny program podróżniczy będzie się składał z 12 odcinków. Premiera odbędzie się 21 marca, a co sobotę będzie dodawany nowy odcinek — tylko na Netflix.

Informacje o programie „J-Style Trip”

  • Harmonogram premier: jeden odcinek co sobotę, od 21 marca 2020 r.
  • Stała obsada: Jay Chou, Funky Tu, Norman Chen i Will Tsai
  • Goście J-Style: Jam Hsiao, JJ Lin, Blackie Chen, Nicholas Tse,  Yohji Yamamoto, Cyril Takayama, Ryota Katayose, Darren Chou z zespołu Drifters, Chien-chang Sung z zespołu Nan Quan Mama (tożsamość kolejnych gości poznamy bliżej daty premiery)
  • Miejsca: Gold Coast, Innsbruck, Paryż, Singapur, Tokio, Shenzhen, Tajpej i Wiedeń
  • Wytwórnia: Star Plus (Group) Ltd.

J-Style Trip (2020) | serial, sezon 1, 12 odcinków | można pobrać | polskie napisy

Opis Netflix: Program rozrywkowy, w którym tajwański megagwiazdor Jay Chou i jego znani przyjaciele ruszają w pełną muzyki i magii podróż po świecie.

W rolach głównych: Jay Chou, Jam Hsiao, JJ Lin

Gatunki: Programy rozrywkowe i talk-show, Seriale kulinarne i podróżnicze, Styl życia, Seriale i programy chińskie, Reality TV
Kategorie: Zwariowany


Polecamy również

Netflix ogłasza 6 nowych produkcji z Turcji

Aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 14 marca

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner