HBO GO Polska: Premiery filmowe w ofercie – Toy Story 4

Facebooktwitter

Zgodnie z planem wydawniczym HBO GO Polska na marzec 2020r. swoją premierę w ofercie mają dziś trzy nowe filmy, w tym Toy Story 4.

Dzisiejsze nowości

Toy Story 4 (2019) | film przygodowy, animowany | 96m | polskie napisy i dubbing
IMDb: 7.8/10

Chudy zawsze znał swoje miejsce w świecie. Jego priorytetem była opieka najpierw nad Andy’m, a później Bonni. Teraz bohater bierze pod swoje skrzydła również ukochaną, nową zabawkę Bonnie – Sztućka. Co więcej, nieoczekiwana podróż pozwoli Chudemu przekonać się, jak wielki może być świat dla zwykłej zabawki…Czwarta część przygód kultowych bohaterów z Pixar Animation Studios. W poruszającym wyobraźnię i pełnym emocji kinie dla najmłodszym rodzice i opiekunowie znajdą też coś dla siebie. Reżyserem produkcji jest dwukrotny zdobywca nominacji do Oscara Josh Cooley (W głowie się nie mieści). Kolejna część serii także i tym razem okazała się wielkim hitem, zarabiając ponad 1 miliard dolarów na całym świecie. Zdobyła też dwie nominacje do Oscara – w tym prestiżowej kategorii „najlepszy długometrażowy film animowany”.

Reżyseria: Josh Cooley
Obsada: Patricia Arquette, Keanu Reeves, Tom Hanks, Tim Allen, Keegan-Michael Key
Kraj: USA

Chudy zawsze znał swoje miejsce na świecie. Jego życie, jak na prawdziwego szeryfa przystało, kręciło się wokół opieki nad Andym, a później Bonni. Gdy pewnego dnia w pokoju Bonni pojawia się nowa zabawka, Sztuciek, nikt nawet nie przypuszcza, że to początek zaskakującej podróży. Nieoczekiwana wyprawa pozwoli Chudemu przekonać się, jak wielki może być świat dla zwykłej zabawki…


W proch się obrócisz / TO DUST (2018) | film, komedia, dramat | 105m | 15+ | polskie napisy i lektor
IMDb: 5.8/10

Shmuel (Géza Röhrig) jest kantorem w chasydzkiej synagodze w stanie Nowy Jork. Mężczyzna pogrążony jest w żałobie po przedwczesnej śmierci swoje żony i stara się znaleźć pocieszenie w religii. Coraz więcej czasu zajmują mu jednak rozmyślania dotyczące tego, jak ciało jego ukochanej ulega rozkładowi. Pielęgnujący swoją obsesję Shmuel podejmuje współpracę z pracującym w lokalnym college’u profesorem biologii o imieniu Albert (Matthew Broderick)…Czarna komedia w przejmujący i szczery sposób opowiada o przemijaniu i godzeniu się ze stratą. Jej twórcą jest debiutujący w roli reżysera Shawn Snyder. Odtwórcami głównych ról w filmie są Géza Röhrig (Syn Szawła), nominowany do Złotego Globu Matthew Broderick (Manchester by the Sea), Sammy Voit (Nieoszlifowane diamenty), Leo Heller (Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć) oraz Janet Sarno (Requiem dla snu). Kameralna i wysmakowana produkcja zdobyła Nagrodę Publiczności na Tribeca Film Festival.

Reżyseria: Shawn Snyder
Obsada: Géza Röhrig, Matthew Broderick, Sammy Voit, Sarah Jes Austell, Leo Heller, Natalie Carter, Janet Sarno
Kraj: USA


Ostatnie drzewo / THE LAST TREE (2019) | film, dramat | 100m | 15+ | polskie napisy i lektor
IMDb: 6.1/10

Pochodzący z Nigerii Femi (Sam Adewunm) dorastał w idyllicznej scenerii wiejskiego Lincolnshire razem ze swoją przybraną matką. Kiedy jednak chłopak wraca do Londynu, aby zamieszkać ze swoją biologiczną matką, jego życie wywraca się do góry nogami. Przychodzi mu zmierzyć się z nieznaną kulturą i wartościami nowego środowiska. Z upływem lat Femi musi w końcu zdecydować, którą ścieżkę chce obrać i co to znaczy być czarnoskórym mężczyzną w Londynie na początku lat dziewięćdziesiątych XX wieku.Dramat o poszukiwanie siebie i własnej tożsamości w reżyserii Shola Amoo (A Moving Image). Pochodzący z Nigerii młody chłopak wyrusza w pełną emocji podróż do korzeni. Odtwórcami głównych ról w tym kameralnym i szczerym filmie są wyróżniony za stworzoną przez siebie kreację British Independent Film Awards Sam Adewunmi (Skok na Hatton Garden), Gbemisola Ikumelo (serial Sex Education), Denise Black (Ostatnia prosba), Tai Golding, Nicholas Pinnock (Captain America: Pierwsze starcie). Produkcja była prezentowana na Międzynarodowym Festiwalu Kina Niezależnego w Sundance.

Reżyseria: Shola Amoo
Obsada: Nicholas Pinnock, Denise Black, Gbemisola Ikumelo, Sam Adewunmi, Jamal Ibrahim, Tai Golding
Kraj: GB


Polecamy również

Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – 14 marca

Aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 14 marca

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner