Netflix zaprasza na SUMMER CAMP – wyjątkowe spotkanie z okazji premiery serialu “W głębi lasu”

Facebooktwitter

Netflix seriale

Z okazji premiery polskiego serialu oryginalnego W głębi lasu Netflix zaprasza na SUMMER CAMP – specjalne wydarzenie na żywo z udziałem Harlana Cobena.

Spotkanie odbędzie się 11 czerwca o godz. 19:00 i będzie transmitowane w mediach społecznościowych Netflix.

Przedpremierowy pokaz scen z serialu oraz materiałów zza kulis komentowanych przez aktorów i twórców to tylko część atrakcji przygotowanych dla fanów, oczekujących na premierę polskiej produkcji. Każdy uczestnik będzie miał także możliwość zadania pytania Harlanowi Cobenowi – wystarczy wpisać je w komentarzu pod wydarzeniem live. Spotkanie poprowadzi Katarzyna Borowiecka. Transmisja będzie dostępna TUTAJ

Wśród gości specjalnych znajdą się: Agnieszka Grochowska, Grzegorz Damięcki, Wiktoria Filus, Hubert Miłkowski, Leszek Dawid i Bartosz Konopka.

Wszystkie odcinki serialu W głębi lasu będzie można obejrzeć na Netflix już 12 czerwca 2020r.

 

O serialu
W głębi lasu obejmuje dwa wymiary czasowe: rok 1994 oraz 2019. Opowieść w zaskakujący sposób przedstawia losy warszawskiego prokuratora, Pawła Kopińskiego, który mimo upływu lat nie potrafi otrząsnąć się po stracie ukochanej siostry, zaginionej w niewyjaśnionych okolicznościach podczas obozu letniego. Niespodziewane odnalezienie ciała, którego śmierć zdaje się być powiązana ze zniknięciem dziewczyny, może w końcu doprowadzić do przełomu w śledztwie. Policja podejrzewa, że ofiarą jest chłopiec, który zniknął bez śladu wraz z siostrą Pawła 25 lat temu. Nadzieję na rozwiązanie sprawy przyćmiewają jednak głęboko skrywane rodzinne tajemnice, których wyjście na jaw może sprawić, że wszystko, co Paweł przez lata budował legnie w gruzach.

W rolach głównych występują Grzegorz Damięcki i Hubert Miłkowski (jako Paweł Kopiński) oraz Agnieszka Grochowska i Wiktoria Filus (jako Laura Goldsztajn). Wśród obsady serialu znajdują się również: Jacek Koman, Ewa Skibińska, Adam Ferency, Arkadiusz Jakubik, Magdalena Czerwińska, Przemysław Bluszcz, Dorota Kolak, Izabela Dąbrowska oraz Piotr Głowacki i Cezary Pazura. W produkcji występują także polskie młode talenty: Adam Wietrzyński, Jakub Gola, Martyna Byczkowska i Kinga Jasik.

W głębi lasu to kolejny polski serial oryginalny Netflix. Za reżyserię odpowiadają Leszek Dawid i Bartosz Konopka. Autorem serialowych zdjęć jest Paweł Flis. Serial produkuje ATM Grupa. Producentką kreatywną jest Anna Nagler (Ukryta gra), a producentami wykonawczymi – Andrzej Muszyński oraz Harlan Coben. Autorami scenariusza są Agata Malesińska i Wojtek Miłoszewski.

W głębi lasu to kolejna, obok brytyjskiej serii The Stranger oraz hiszpańskiego El Inocente, współpraca między Cobenem a Netflix.

Informacje o serwisie Netflix
Netflix to jeden z największych na świecie internetowych serwisów rozrywkowych, z którego korzysta ponad 183 mln płacących abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali i programów w różnych językach. Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i połączonego z internetem. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania — bez reklam i zobowiązań.

Netflix seriale

W głębi lasu (2020) | serial, sezon 1 | można pobrać | polska produkcja

Opis Netflix: Odnalezione ciało zostaje powiązane ze sprawą siostry warszawskiego prokuratora, która zniknęła 25 lat wcześniej. Na podstawie powieści Harlana Cobena.

Opis Netflix: Dowody znalezione na ciele ofiary morderstwa dają prokuratorowi nadzieję, że jego zaginiona 25 lat temu siostra wciąż żyje.

W rolach głównych: Grzegorz Damięcki, Agnieszka Grochowska, Hubert Miłkowski

Ekranizacja powieści Harlana Cobena („Nieznajomy”, „Safe”) z udziałem Grzegorza Damięckiego i Agnieszki Grochowskiej.

 

Gatunki: Telewizyjne dramaty kryminalne, Seriale oparte na literaturze, Polskie seriale i programy, Seriale sensacyjne, Seriale w konwencji thrillera, Dramaty telewizyjne
Kategorie: Przerażający, Mroczny, Trzymający w napięciu


Polecamy również

Premiery filmowe i serialowe oraz aktualizacje w ofercie Netflix Polska – „Trzynaście powodów”, „The 100”, „Ostatni skok w historii USA”, „Porady różowej brygady”, „Choked: Money Talks”

HBO GO Polska: Premiery filmowe – „Legenda telewizji” i „Legenda telewizji 2: Kontynuacja”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner