Netflix: Zapraszamy za kulisy serialu “Opowieści z San Francisco”

Facebooktwitter

netflix Tales of the City S1
Netflix: Wejdź za kulisy i poznaj historię nadchodzącej limitowanej serii Netflix Opowieści z San Francisco Armisteada Maupina!

Netflix udostępnia pierwsze zdjęcia Jen Richards wcielającej się w postać młodej Anny Madrigal oraz Danieli Vegi, grającej jej najlepszą przyjaciółkę Yselę. W odcinku poświęconym przybyciu Anny do San Francisco widzowie cofną się do roku 1966 i zobaczą tytułowe miasto w trakcie buntów, które zapoczątkowały ruch na rzecz praw osób transpłciowych.

Serial Opowieści z San Francisco zadebiutuje w ofercie Netflix już 7 czerwca 2019r.

Zajrzyj za kulisy nowego rozdziału fantastycznych „Opowieści z San Francisco” jeszcze przed ich premierą, która będzie miała miejsce 7 czerwca w serwisie Netflix. Co nowego pod adresem 28 Barbary Lane? Otóż Mary Ann (Laura Linney) próbuje zbudować nową relację ze swoją córką (Ellen Page) i odnowić przyjaźń z Anną Madrigal (Olympia Dukakis). Oczywiście na ekranie pojawia się rodzina Anny, która przeżywa wzloty i upadki we współczesnym San Francisco. Ponadto z miniserialu inspirowanego książkami Armistead Maupin dowiadujemy się co nieco na temat przeszłości Anny.

O Opowieściach z San Francisco

Oparty na powieściach Armisteada Maupina serial Opowieści z San Francisco pokazuje kolejny dalsze losy Mary Ann (Laura Linney), która 20 lat po tym, jak opuściła San Francisco, aby poświęcić się karierze, wraca do rodzinnego miasta, w którym dalej mieszka jej córka (Ellen Page) i były mąż Brian (Paul Gross). Próbując uciec od kryzysu wieku średniego, do którego dopowadziło ją jej pozornie idealne życie w Connecticut, Mary Ann wraca do domu, gdzie, dzięki Annie Madrigal (Olympia Dukakis) i mieszkańcom 28 Barbary Lane, jej życie szybko wraca na właściwy tor.

Netflix TALES OF THE CITY Netflix TALES OF THE CITY

Serial Opowieści z San Francisco został wyprodukowany przez Working Title Television i NBCUniversal International dla Netflix. Showrunnerką i producentką wykonawczą serialu jest Lauren Morelli. Producentami wykonawczymi są także Alan Poul, Armistead Maupin i Laura Linney oraz Andrew Stearn, Liza Chasin, Tim Bevan i Eric Fellner z Working Title.


Opowieści z San Francisco | serial, sezon 1 | 16+ | UHD/4K | można pobrać | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Mary Ann wraca do San Francisco i swoich dawnych ekscentrycznych przyjaciół. Serial na podstawie powieści Armisteada Maupina, z Laurą Linney w roli głównej.

W rolach głównych: Laura Linney, Ellen Page, Olympia Dukakis
Obsada: Laura Linney, Ellen Page, Olympia Dukakis, Paul Gross, Murray Bartlett, Charlie Barnett Garcia, May Hong
Gatunki: Seriale oparte na literaturze, Dramaty telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Uczuciowe, Wzruszające


Czytaj również:

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (13.05.2019)

Netflix: Ruszyły zdjęcia do serialu „The Eddy” – w jednej z głównych ról zagra Joanna Kulig

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner