Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (15.05.2019)

Facebooktwitter

netflix The 100 s5
[ AKTUALIZACJA ] Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na maj 2019r. swoją premierę w ofercie Netflix Polska mają dziś:

drugi odcinek 6. sezonu The 100 (2014) | serial, sezon 1-6 | 16+ | 8,66/10 | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 7.7/10

Opis Netflix: Nuklearna apokalipsa zniszczyła Ziemię. Sto lat później 100 mieszkańców stacji kosmicznej ma ustalić, czy planeta jest zdatna do życia.

W rolach głównych: Eliza Taylor, Paige Turco, Bob Morley
Obsada: Eliza Taylor, Paige Turco, Bob Morley, Marie Avgeropoulos, Christopher Larkin, Henry Ian Cusick, Isaiah Washington, Lindsey Morgan, Devon Bostick, Richard Harmon, Ricky Whittle, Jarod Joseph, Chelsey Reist, Sachin Sahel, Adina Porter, Tasya Teles, Thomas McDonell
Gatunki: Programy i seriale o tematyce politycznej, Seriale oparte na literaturze, Dramaty telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe, Seriale science fiction i fantasy
Kategorie: Brutalne
Twórca: Jason Rothenberg

Sezon 1: Prawie 100 lat po nuklearnej zagładzie planety surowce na stacji kosmicznej, którą zamieszkują ocaleni i ich dzieci, zaczynają się kończyć.

Sezon 2: Postapokaliptyczny dramat trwa, kiedy niektórzy z setki więźniów budzą się po próbie ucieczki i incydencie na Mount Weather.

Sezon 3: Po wojnie ocaleni starają się odzyskać równowagę, ale wyczerpanie emocjonalne, niejasna polityka i nowe zagrożenia doprowadzają ich na granice wytrzymałości.

Sezon 4: Setka więźniów ma znaleźć sposób, by powstrzymać promieniowanie reaktorów jądrowych na Ziemi prowadzące do zatrucia planety i niechybnej zagłady jej mieszkańców.

Sezon 5: W obliczu katastrofalnego kataklizmu Praimfaya nad światem wisi zagrożenie wojną o ostatni skrawek lądu na Ziemi, na którym można zamieszkać.

Sezon 6: Clarke i reszta ocalałych z Ziemi napotykają życie na dziwnej planecie. To dla nich nowy początek — oraz nowy zestaw kosmicznych przeszkód i zagrożeń.

S6O2 – 2. Wschód czerwonego słońca – 42m

netflix the 100 S6E2

Plan Clarke i Bellamy’ego na przetrwanie zaćmienia szybko lega w gruzach. Raven zwraca się do Diyozy w nadziei na powstrzymanie ataku na pokładzie Eligiusa IV.

Kolejne odcinki nowego sezonu będą się pojawiać w ofercie Netflix Polska co środę.

Blow (2001)
film – 2g3m – można pobrać – 7,69/10 – polskie napisy i lektor

Był drobnym przemytnikiem kokainy. Został jednym z najpotężniejszych baronów narkotykowych w USA. Ta historia nie może dobrze się skończyć.

LEGO DC Super Hero Girls: Super-Villain High / LEGO DC Super Hero Girls: Szkoła łotrów (2018)
film animowany – 1g17m – polskie napisy i lektor

Nowa szkoła zaczyna rekrutować superbohaterki do nikczemnych misji. Pora połączyć siły i położyć temu kres.

Same Kind of Different as Me / Jednakowo inni (2017)
film – 1g59m – polskie napisy i lektor

Bogate małżeństwo w kryzysie zaprzyjaźnia się z bezdomnym, który zmienia ich spojrzenie na życie. Film oparty na prawdziwej historii.

Wolfblood (2012)
serial – można pobrać – 8,02/10 – polskie napisy i dubbing

Ten serial o zjawiskach nadprzyrodzonych śledzi losy nastolatki, która ma moce wilkołaka: wyostrzone zmysły, nadzwyczajną siłę i szybkość.

Sezon 1.: 13 odcinków od 15.05.2019.

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner