Nowy serial HBO „Miłość ponad czasem” z Rose Leslie i Theo Jamesem na podstawie powieści o tym samym tytule zadebiutuje w ofercie HBO Max już 16 maja

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 4.8]

hbo max seriale

Nowy serial HBO Original Miłość ponad czasem, na podstawie popularnej powieści autorstwa Audrey Niffenegger, wyreżyserowany został przez wyróżnionego Emmy Davida Nuttera. Premiera serialu zaplanowana została na 16 maja w HBO Max.

Serial stworzony przez Stevena Moffata śledzi zawiłą i magiczną historię miłosną między Clare oraz Henrym, którzy jako małżeństwo borykają się z problemem… podróży w czasie.

W rolach głównych w serialu występują: Rose Leslie (serial HBO Gra o tron) jako Clare Abshire, Theo James (Niezgodna) jako Henry DeTamble, Desmin Borges (serial Utopia) jako Gomez oraz Natasha Lopez jako Charisse.

hbo max seriale

Obowiązki producentów wykonawczych serialu HBO i Warner Bros. Television na podstawie książki Audrey Niffenegger pełnią scenarzysta Steven Moffat (Doktor Who, Sherlock), reżyser David Nutter (serial HBO Gra o tron) oraz Sue Vertue i Brian Minchin w imieniu Hartswood Films, a także Joseph E. Iberti.

hbo max seriale

Nowy serial HBO Miłość ponad czasem (The Time Traveler’s Wife) będzie miał swoją premierę 16 maja w HBO Max. Tego dnia do serwisu dodany zostanie pierwszy odcinek produkcji, a kolejne odcinki będą dodawane po jednym, co tydzień. Serial składa się z sześciu odcinków.


 

Polecamy również

Maj w HBO Max – wybrane nowości z pierwszych dwóch tygodni – oficjalna lista premier

Netflix udostępnia pierwsze zdjęcia oraz ogłasza datę premiery filmu „The Gray Man” z Ryanem Gosslingiem w roli głównej

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...