Nowy serial “Odpowiednik / Counterpart” z J.K. Simmonsem od 22 stycznia 2018r. w HBO GO i od 16 lutego 2018r. w HBO – zwiastun i zdjęcia z planu

Facebooktwitter

hbogo-odpowiednik-premiera-topNowy serial Odpowiednik (Counterpart) przedstawia historię pracującego w ONZ mężczyzny, który odkrywa, że zatrudniająca go agencja skrywa tajemnicę dotyczącą furtki do innego wymiaru. W roli głównej występuje laureata Oscara i Złotego Globu – J.K. Simmons.

Produkcja debiutuje w HBO GO dziś, 22 stycznia 2018r. Premiera w kanale telewizyjnym HBO została zaplanowana na 16 lutego 2018r. o godz. 20.10.

Howard Silk (J.K. Simmons) jest pracownikiem niższego szczebla jednej z agencji ONZ mieszczącej się w Berlinie. Wiedzie spokojną egzystencję. Pewnego dnia wszystko jednak się zmienia. Silk odkrywa, że jego jednostka skrywa tajemnicę dotyczącą przejścia do innego wymiaru. Zagubiony nie wie, co robić. Szybko uświadamia sobie, że stał się częścią groźnej intrygi. Postanawia działać. Tylko w ten sposób jest w stanie uchronić się przed niebezpieczeństwem.Fascynujący, dziesięcioodcinkowy serial science fiction, który porusza problem tożsamości, przeznaczenia oraz utraconej miłości. W głównych rolach występują laureat Oscara i Złotego Globu J.K. Simmons (Whiplash, serial Oz), Olivia Williams (Była sobie dziewczyna) oraz Harry Lloyd (serial HBO Gra o tron). Twórcą serialu jest Justin Marks (Księga dżungli). Za reżyserię dwóch pierwszych odcinków odpowiada nominowany do Oscara Morten Tyldum (Gra tajemnic). Producentem serialu jest telewizja Starz.

Pierwszy odcinek serialu Odpowiednik już jest dostępny w serwisie HBO GO. Od 16 lutego 2018r. serial będzie emitowany w HBO o godz. 20.10. Nowe odcinki będą się pojawiały co tydzień w piątki.


Czytaj również:

HBO GO Polska – dzisiejsze premiery i aktualizacje (22.01.2018)

Premiery w ofercie Netflix Polska (22.01.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner