Nowy serial „Tokyo Vice”. Pierwsze odcinki już dostępne w HBO Max

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 4.7]

hbo max seriale

Serial Tokyo Vice, koprodukcja HBO Max, Endeavor Content i japońskiego nadawcy WOWOW, to kryminalne opowieść o mrocznym mieście, w którym wszystko jest iluzją. Pierwsze odcinki już od dzisiaj, tj. 8 kwietnia, dostępne są w HBO Max.

Tokyo Vice to serial kryminalny luźno oparty na reportażach dziennikarza Jake’a Andersona o pracy policji w Tokio, gdzie zostały nakręcone wszystkie zdjęcia. Głównym bohaterem jest Adelstein (w tej roli zobaczymy Ansela Elgorta), który w latach 90. patroluje skąpane w świetle neonów zaułki Tokio, gdzie wszystko jest iluzją.

W serialu występują nominowani do Złotych Globów Ansel Elgort (Baby Driver) oraz Ken Watanabe (Ostatni samuraj, Incepcja), nominowana do Oscara Rinko Kikuchi (Babel), Rachel Keller (Fargo), Ella Rumpf, Hideaki Ito, Show Kasamatsu i Tomohisa Yamashita.

hbo max seriale

hbo max seriale

Pomysłodawcą serialu i autorem scenariusza jest znany dramatopisarz i laureat nagrody Tony J.T. Rogers, który pełni także obowiązki producenta wykonawczego. Reżyserem pilotażowego odcinka oraz producentem wykonawczym serialu jest czterokrotnie nominowany do Nagrody Akademii Filmowej Michael Mann. Obowiązki producentów wykonawczych pełnią także zdobywca nagrody Emmy Alan Poul, Jake Adelstein, Ansel Elgort, zdobywczyni nagrody Emmy Emily Gerson Saines, Brad Kane, Destin Daniel Cretton, Ken Watanabe, Kayo Washio i laureat Oscara John Lesher.

W serwisie HBO Max dostępne są już dwa odcinki nowego serialu Tokyo Vice. Serial liczy 8 odcinków.

TOKYO VICE | oficjalny zwiastun | HBO Max

 

Opis odcinków

Tokyo Vice, odcinek 1:

Jake Adelstein, pierwszy amerykański reporter kryminalny japońskiego dziennika Meicho Shimbun, pracuje nad materiałem o dwóch różnych morderstwach. Wkrótce potem okazuje się, że jest między nimi związek, co może być przełomem w jego dziennikarskiej karierze i diametralnie odmienić jego życie.

hbo max seriale

Tokyo Vice, odcinek 2:

Jake publikuje swój pierwszy artykuł, ale jego radość nie trwa długo, bo próby powiązania ze sobą dwóch ofiary okazują się bezskuteczne i Jake przekonuje się, że w życiu nie ma nic za darmo. Tozawa czuje się bezkarnie i coraz śmielej wkracza na teren rywalizującego z nim gangu Chihara-Kai, którego członkowie konsekwentnie pobierają haracze. Samantha bierze pod swoje skrzydła młodą hostessę Malee. Niedługo potem Jake jest świadkiem konfrontacji, która wszystko zmienia.


 

Polecamy również

Klimatyczna czołówka serialu Max Original „Odwilż” z piosenką Billie Eilish. Nowe odcinki serialu debiutują dzisiaj w HBO Max

Wystartowały zdjęcia do 3. sezonu serialu „Wiedźmin”. Rodzina znów w komplecie!

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...