Oferta Netflix Polska na lipiec 2019 – planowane premiery – oficjalna lista filmów i seriali

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 4.1]

FILMY TYLKO NA NETFLIX

Operacja Bracia                               (31/7/2019)
Dowodzony przez aroganckiego agenta Mosadu (Chris Evans) zespół zamierza przemycić etiopskich uchodźców do Izraela. Pierwszy krok? Otworzyć fikcyjny hotel.

Cities of Last Things       (11/7/2019)
Historia pałającego żądzą zemsty mężczyzny opowiedziana w odwrotnej kolejności chronologicznej i osadzona w dystopicznym świecie niedalekiej przyszłości.

Point Blank        (12/7/2019)
Zrobi wszystko, by ocalić życie swojej ciężarnej żony — nawet pomoże groźnemu bandycie, walcząc z czasem, światem przestępczym i organami ścigania.

4L           (12/7/2019)
Dwójka przyjaciół wybiera się starym Renault w podróż przez Saharę, by w Mali spotkać się z ich umierającym przyjacielem.

Porwanie Stelli  (12/7/2019)
Porwana dla okupu kobieta zostaje związana i zakneblowana. Teraz musi zrobić wszystko, co tylko może, by podkopać plan zamaskowanych oprawców.

Sekretna obsesja            18/7/2019)
Po przerażającym ataku zmaga się z częściową amnezją. Próbuje odzyskać pamięć, ale czy może zaufać najbliższym?

Boi (26/7/2019)
Młody kataloński szofer zabiera dwóch chińskich biznesmenów w podróż po Barcelonie. Rozpoczyna się przygoda, która ma niewiele wspólnego z rzeczywistością.

Ostre siatkarki  (26/7/2019)
Drużyna siatkarek gubi się w lesie pełnym wynaturzonych myśliwych. To będzie najniebezpieczniejsza rozgrywka w ich życiu.

Syn (26/7/2019)
50-letni malarz Lorenzo oczekuje narodzin syna. Jednak w czasie ciąży jego żona wpada w obsesję i zaczyna izolować dziecko od świata oraz ojca.


DOKUMENTY TYLKO NA NETFLIX

Parchís: film dokumentalny       (10/7/2019)
Poznaj kulisy sławy członków Parchís, hiszpańskiego zespołu dziecięcego z lat 80. Posłuchaj wywiadów z byłymi członkami i zobacz nagrania ich koncertów.

Kroniki taco       (12/7/2019)
Celebracja wszystkiego, co związane z tacos: ich historii, kulturowego znaczenia w Meksyku, popularności na całym świecie oraz przeróżnych wariantów tej potrawy.

Last Chance U: INDY: Część 2     (19/7/2019)
Świetni futboliści o trudnej przeszłości próbują wykorzystać ostatnią szansę, by odmienić swoje życie i dogonić marzenia — zaczynają grę w drużynie ligi junior college.

Hakowanie świata         (24/7/2019)
Twórcy dokumentu biorą pod lupę działania firmy Cambridge Analytica i jej wpływ na światową politykę oraz przyszłość prywatności w świecie zdominowanym przez technologię.


KOMEDIE TYLKO NA NETFLIX

Katherine Ryan: Glitter Room    (1/7/2019)
Podczas występu w Los Angeles Katherine Ryan opowiada o mężczyznach, kiermaszach dobroczynnych, rodzinie królewskiej i testach DNA.

Potwór potwora Frankensteina, Frankenstein  (16/7/2019)
W tym filmie paradokumentalnym David Harbour bierze pod lupę przeszłość swojego enigmatycznego ojca, Davida Jr., który występował w licznych sztukach telewizyjnych.

Whitney Cummings: Can I Touch It?      (30/7/2019)
Komiczka Whitney Cummings powraca na scenę, by zaserwować widowni solidną dawkę dobrego humoru i zadać ważne pytanie.


DLA DZIECI TYLKO NA NETFLIX

Życie w cuglach: Sezon 3              (6/7/2019)
W związku z trwającymi eliminacjami do brytyjskiej drużyny nastolatków napięcie wśród członków Bright Fields sięga zenitu. W zespole zostało tylko jedno wolne miejsce!

Zjazd rodzinny  (10/7/2019)
Zjazd rodzinny staje się dla rodziny McKellenów okazją do zamiany ich wielkomiejskiego życia w Seattle na uroki małego miasteczka, w którym dorastał ich tata.

3 nie z tej ziemi: Opowieści z Arkadii: Część 2      (12/7/2019)
Młodzi kosmici z królewskiego rodu, Aja i Krel, szukają sposobu na powrót do domu. Tymczasem generał Morando opracowuje plan ataku na Ziemię.

GO! Żyj po swojemu      (21/6/2019)
Mía próbuje dowiedzieć się prawdy o swoim ojcu, a przy tym wspina się po kolejnych szczeblach kariery muzycznej. Zazdrosna Lupe robi wszystko, by jej zaszkodzić.

Tru: Zabawne piosenki (28/6/2019)
Oto seria krótkich i zabawnych teledysków z klasycznymi piosenkami dla dzieci w nowej, współczesnej odsłonie. Śpiewaj razem z Tru i jej przyjaciółmi!

Pinky Malinky: Część 3  (17/7/2019)
Jest parówką, której w świecie ludzi towarzyszy dwójka najlepszych przyjaciół… a także ekipa filmowa.

Wielkie przygody Kapitana Majtasa: Sezon 3    (19/7/2019)
Przyjaciele z czwartej klasy, George i Harold, uwielbiają robić kawały, czytać komiksy i… zmieniać dyrektora szkoły w superbohatera w majtasach.

Fatalna czarownica: Sezon 3     (26/7/2019)
Podczas odwiedzin w szkole dla czarownic niezdarna dziewczyna uświadamia sobie, że może być jedną z nich. Serial na podstawie uwielbianych książek Jill Murphy.


ANIME TYLKO NA NETFLIX

SAINT SEIYA: Rycerze Zodiaku   (19/7/2019)
Seiya i Rycerze Zodiaku przysięgają bronić reinkarnacji greckiej bogini Ateny w walce z siłami zła, które dążą do zniszczenia ludzkości.

Kengan Ashura: Część 1               (31/7/2019)
Gladiator Tokita Ohma bierze udział w podziemnych walkach. Reprezentuje potężnego biznesmena, który zbija fortunę na tych brutalnych pojedynkach.


Czytaj również:

Planowane premiery na lipiec 2019 w ofercie Netflix Polska – lista nieoficjalna

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 19 czerwiec 2019

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...