Oferta Netflix Polska na sierpień 2019 – planowane premiery – oficjalna lista filmów i seriali

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 4.4]

FILMY TYLKO NA NETFLIX

Mamusie bez synusiów                2/8/2019
Trzy najlepsze przyjaciółki, które czują się opuszczone w Dzień Matki, jadą do Nowego Jorku, aby zrobić niespodziankę mieszkającym tam dorosłym synom.

Sześcioraczki     16/8/2019
Gdy przyszły ojciec odkrywa, że jest jednym z sześcioraczków, postanawia odnaleźć swoje rodzeństwo. W roli całej szóstki występuje Marlon Wayans.

Mała Szwajcaria             16/8/2019
Odkrycie grobu syna Williama Tella w Kraju Basków sprawia, że kłótliwi mieszkańcy zaczynają lobbować na rzecz przyłączenia ich miasteczka do Szwajcarii.

Miłość pod jednym dachem       29/8/2019
Pani dyrektor (Christina Milian) wygrywa zaniedbany pensjonat w Nowej Zelandii. Gdy do pracy bierze się przystojny fachowiec, nie tylko budynek zaczyna wyglądać kwitnąco…

Kardec  29/8/2019
Film biograficzny przybliżający postać ojca spirytyzmu, Allana Kardeca, w reżyserii Wagnera de Assisa („Nasz dom”).

Powrót do szkoły            30/8/2019
Dawni koledzy wracają do rodzinnego miasta na spotkanie klasowe, aby zmierzyć się ze swoimi prześladowcami i odzyskać szkolne miłości.

KOMEDIE TYLKO NA NETFLIX

Tiffany Haddish Presents: They Ready  13/8/2019
Tiffany Haddish zaprasza na półgodzinne występy sześciu wschodzących gwiazd stand-upu.

Whindersson Nunes: Dorosły    15/8/2019
Brazylijska gwiazda YouTube’a Whindersson Nunes powraca do swoich skromnych początków i prezentuje nam zabawne historie oraz nietypowe piosenki.

Simon Amstell: Set Free                20/8/2019
W nowym stand-upie brutalnie szczery komik Simon Amstell porusza trudny temat nerwicy. Opowiada też, jak ujawnił ojcu swoją prawdziwą orientację seksualną.

 

DOKUMENTY TYLKO NA NETFLIX

W świecie anime              5/8/2019
Czym jest anime? Autorzy tego dynamicznego dokumentu próbują odpowiedzieć na to pytanie z pomocą wybitnych znawców tematu.

Rodzina               9/8/2019
Dziennikarze śledczy ujawniają informacje o Bractwie – fundamentalistycznej organizacji chrześcijańskiej działającej w kuluarach władzy w Waszyngtonie.

Szukając diagnozy         16/8/2019
Serial dokumentalny, w którym doktor Lisa Sanders korzysta z pomocy postronnych osób, aby postawić diagnozę w rzadkich i tajemniczych przypadkach medycznych.

Trzeba być wariatem     16/8/2019
Film przybliżający postać legendarnego nauczyciela aktorstwa Wynna Handmana, który odcisnął niezatarte piętno na życiu wielu późniejszych gwiazd Hollywood.

Amerykańska fabryka  21/8/2019
Miliarder z Chin otwiera fabrykę w Ohio i zatrudnia amerykańskich robotników, co szybko prowadzi do konfliktu kultur. Dokument wyprodukowali Barack i Michelle Obama.

El Pepe: Wyjątkowe życie            23/8/2019
W tym dokumencie José „Pepe” Mujica, były więzień polityczny i prezydent Urugwaju, opowiada o swoim życiu, ideałach i wizji przyszłości.

DLA RODZINY TYLKO NA NETFLIX

Ciemny kryształ: Czas buntu      30/8/2019
Prequel klasycznego filmu fantasy, w którym trójka młodych Gelflingów odkrywa przerażający sekret i wznieca powstanie przeciw okrutnemu władcy.

DLA DZIECI I MŁODZIEŻY TYLKO NA NETFLIX

Spytaj Mądroboty: Sezon 3        2/8/2019
Mądroboty czekają w pogotowiu, by odpowiedzieć na kolejne pytania ciekawskich dzieciaków, np. „Czemu ludzie się różnią?” czy „Skąd bierze się czekolada?”.

She-Ra i księżniczki mocy: Sezon 3           2/8/2019
Catra i Adora udają się na Krwawe Pustkowie w poszukiwaniu odkupienia i odpowiedzi, a badania Hordaka nad portalami narażają rzeczywistość Etherii na niebezpieczeństwo.

AwanturNick: Część 2    5/8/2019
Ryzykując ujawnienie swojej tożsamości, Nick pracuje jeszcze wytrwalej, szybciej i zmyślniej, aby wyrównać rachunki z Thompsonami i wydostać ojca z więzienia.

Rocko i jego świat: Kiedyś to było           9/8/2019
Rocko wraca do O-Town po 20 latach spędzonych w kosmosie. Nie podoba mu się nowa rzeczywistość, dlatego postanawia przywrócić na antenę swój ulubiony serial.

Najeźdźca Zim: Żarłoczny Florpus           16/8/2019
Na horyzoncie niespodziewanie pojawia się Zim, który zaczyna realizację swojego nikczemnego planu podbicia Ziemi. Czy Dibowi uda się go powstrzymać?

Mustang: Opowieści     9/8/2019
Poczuj radość i zew przygody znane z serialu „Mustang: Duch wolności” dzięki tej mieszance muzycznych klipów i krótkich historyjek o Lucky i jej ekipie przyjaciół!

Mali detektywi 9/8/2019
Czwórka bardzo różnych dzieciaków zakłada własną agencję detektywistyczną, prowadzi wideobloga o swoich przygodach i stopniowo zaprzyjaźnia się ze sobą.

Dzieciaki straszaki: Powrót do szkoły     16/8/2019
Vida rozpoczyna naukę w Mrocznym Lesie. Dzieciaki straszaki pomagają koleżance przystosować się do nowego miejsca.

Potężny mały Bheem: Sezon 2  30/8/2019
Przeżyj z Bheemem kolejny sezon pełen wygłupów i bohaterskich czynów. Mały bohater ponownie stawia czoło zagrożeniom i poznaje nowych przyjaciół.

Tru i Tęczowe Królestwo: Dzikie yeti        30/8/2019
Tru z pomocą magicznej mocy życzeń troszczy się o swoich nowych słodkich futrzastych przyjaciół, a przy tym poznaje ich zwyczaje i tradycje.


Czytaj również:

Planowane premiery na sierpień 2019 w ofercie Netflix Polska – lista nieoficjalna

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 25 lipiec 2019

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...