Polski serial Max Original „Odwilż” najchętniej oglądaną produkcją w Europie w ofercie HBO Max

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 4.6]

hbo max seriale

Odwilż, pierwszy polski serial Max Original, od początku kwietnia dostępny jest w HBO Max jednocześnie w 61 krajach w Europie, Ameryce Łacińskiej, Karaibach oraz w Stanach Zjednoczonych. Po pierwszych 10 dniach obecności serialu w serwisie HBO Max, Odwilż jest nie tylko najchętniej oglądaną produkcją w Polsce, zajmuje również pierwsze miejsce w rankingu oglądalności w Europe. Odwilż jest także na 14. pozycji najchętniej oglądanych w HBO Max seriali na całym świecie.

Pierwszy polski serial Max Original Odwilż to opowieść na tyle uniwersalna, że trafia do widzów z różnych stron świata. – Mamy tu mocną, działającą na wyobraźnię historię trzydziestoletniej kobiety, która mogłaby być każdym z nas, która toczy walkę o każdy zwykły dzień – mówi o produkcji Xawery Żuławski, reżyser serialu.

Już po dziesięciu dniach od premiery okazuje się, że widzowie doceniają serial, śledząc odcinek po odcinku rozwój wypadków i wszystkie tropy, na które wpada Katarzyna Zawieja w prowadzonym przez siebie śledztwie. W HBO Max w Polsce Odwilż jest aktualnie najpopularniejszą produkcją, po którą sięgają użytkownicy serwisu. Także szersza europejska widownia chętnie sięga po polski serial – Odwilż jest na pierwszym miejscu pod względem oglądalności w Europie*. Biorąc pod uwagę oglądalność na całym świecie, we wszystkich 61 krajach, w których dostępne jest HBO Max, polski serial plasuje się na 14. miejscu najchętniej oglądanych w HBO Max seriali.

ODWILŻ | oficjalny zwiastun | HBO Max

W HBO Max dostępne są już cztery odcinki Odwilży. Finał serialu zaplanowany został w HBO Max na najbliższy piątek, 15 kwietnia. Tego dnia udostępnione zostaną odcinki 5 oraz 6.

*Oglądalność w Europie dotyczy wszystkich europejskich krajów, w których dostępny jest serwis HBO Max. Dane dotyczą dni: 1-10 kwietnia 2022 r.


 

Polecamy również

Netflix ogłosił nowe filmy i seriale – aż 18 różnorodnych polskich produkcji już wkrótce

Nowy serial „Tokyo Vice”. Pierwsze odcinki już dostępne w HBO Max

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...