Serial “Turysta” debiutuje dziś w ofercie HBO Max

Facebooktwitter

hbo max seriale

Cały sześciodocinkowy serial Turysta z Jamiem Dornanem jest już dostępny w HBO Max. Serial Max Original jest koprodukcją z BBC i Stan.

Jamie Dornan gra w nim Brytyjczyka, który przemierzając australijskie pustkowia, nagle orientuje się, że  ściga go ciężarówka, która próbuje go zepchnąć z drogi. Wkrótce potem budzi się w szpitalu, ranny, ale jednak żywy, choć nie ma pojęcia, kim jest. Mimo amnezji, musi wykorzystać posiadane wskazówki i odkryć swoją tożsamość, zanim dogoni go przeszłość.

hbo max seriale

W obsadzie serialu znaleźli się Jamie Dornan, Danielle Macdonald, Shalom Brune-Franklin, Damon Herriman, Alex Dimitriades, Ólafur Darri Ólafsson oraz Kamil Ellis. Scenariusz produkcji napisali nominowani do nagród BAFTA producenci i scenarzyści Harry i Jack Williams (Baptiste, The Missing, Liar), którzy razem z Christopherem Airdem (Baptiste, Liar, Clique) są producentami wykonawczymi z ramienia Two Brothers Company. Tommy Bulfin (Normal People, Line of Duty, Peaky Blinders) jest producentem z ramienia BBC. Lisa Scott (A Sunburnt Christmas, The Hunting) jest producentką, a Chris Sweeney (Liar, Back to Life) producentem wykonawczym i reżyserem. Serial Turysta jest produkcją Two Brothers Pictures (firma All3Media) dla BBC, we współpracy z Highview Productions, All3Media International, South Australian Film Corporation, HBO Max, Stan oraz ZDF.

hbo max seriale

TURYSTA | zwiastun serialu | HBO Max

Kiedy mężczyzna budzi się na australijskim odludziu i uświadamia sobie, że stracił pamięć, musi wykorzystać kilka wskazówek, które ma, aby odkryć swoją tożsamość, zanim dogoni go przeszłość.

W serwisie HBO Max dostępne jest już wszystkie sześć godzinnych odcinków serialu.


 

Polecamy również

Polski serial Max Original „Odwilż” najchętniej oglądaną produkcją w Europie w ofercie HBO Max

Netflix ogłosił nowe filmy i seriale – aż 18 różnorodnych polskich produkcji już wkrótce

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner