Premiera 2. sezonu serialu „Sense8” (2015) w ofercie Netflix Polska

Facebooktwitter

netflix-sense8-s2-bg-1-1Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na maj 2017r. dziś globalną premierę w ofercie ma 10 odcinków 2. sezonu serialu “Sense8” (2015).

Pierwszym odcinkiem 2. sezonu serialu został 2-godzinny świąteczny odcinek specjalny, który zadebiutował w ofercie 23 grudnia 2016r.

Sense8 (2015) – serial, sezon 1-2 –  UHD/4K8,51/10 – można pobrać – polskie napisy i lektor
Nowy serial twórców Matrixa oraz Babilon 5 przedstawia losy ośmiorga osób, które żyją nawzajem swoim życiem — telepatycznie.

W rolach głównych: Tuppence Middleton, Brian J. Smith, Doona Bae
Twórcy: Lilly Wachowski, Lana Wachowski, J. Michael Straczynski

„Sense8” to owoc kreatywnego geniuszu Lany Wachowski, Granta Hilla („Matrix”, „Atlas chmur”) i J. Michaela Straczynskiego („Oszukana” w reżyserii Clinta Eastwooda, „World War Z”). Serial opowiada o losach ośmiorga rozsianych po całym świecie bohaterów, którzy doświadczają potężnej wizji i wkrótce stają się ze sobą w niezwykły sposób połączeni. Dzięki temu widzą się i rozmawiają ze sobą tak jakby przebywali w tym samym miejscu, a oprócz tego znają swoje najskrytsze tajemnice. Sensaci nie tylko muszą się oswoić z nową zdolnością i przyzwyczaić do pozostałych członków gromady, ale również dowiedzieć się, dlaczego ich życie jest w niebezpieczeństwie. W sezonie 2 mroczne siły w dalszym ciągu śledzą ośmioro powiązanych ze sobą bohaterów. Sensaci poznają kolejne tajemnice OOB — tajnej organizacji szukającej gromady oraz innych podobnych osób — i muszą stanąć do walki z tymi, którzy chcą ich dopaść i zabić.

To nie gra. To wojna. W najnowszym zwiastunie drugiego sezonu widzimy, jak ósemka odkrywa istnienie innych Sensatów i ich gromad. Czy nauczą się żyć obok siebie, czy ich koegzystencja będzie tylko źródłem konfliktów?

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner